Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A "mindjárt megjön" érzés...

A "mindjárt megjön" érzés terhesség előtt alhasi görcsölgetést jelent?

Figyelt kérdés
Nekem sosem görcsöl előtte, viszont mindig tudom, ha meg fog jönni, mert valahogy belül a hüvelyemnél feszülget.
2008. júl. 29. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A beágyazódás körül lehet ilyen érzés, de mást is jelenthet, viszont, ha need mensi előtt nem szokott lenni erős a gyanu a terhességre.

Tesztelj ha nem jönn időben .

2008. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok.Nekem még 5 napom van hátra,de soha nem görcsőltem elötte,sőt a derekam is fáj!ovu teszt mellett próbálkozunk,és nagyon bízok benne!Szorítok neked is.
2008. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok.Tegnap es tegnapelott feszult a hasam.Ma meg úgy gorcsolok mint menzi alatt szoktam.Mi 3hónapja várjuk a gólyát...pcos is vagyok.De azért reménykedem,hátha sikerult.....nagyon nehezen élem meg a kudarcokat....sajnos!!! :o((
2008. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!