Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tabletta abbahagyása okozhat...

Tabletta abbahagyása okozhat terhességi tüneteket a 2-ik tiszta hónapban is?

Figyelt kérdés
Először megjött 34 napra, most a 40-ik napon tartok és mensi sehol. Fehér krémes folyás, nagyon nehezen elérhető zárt méhszáj, hányinger, aluszékonyság, és maximálisan kiakadás potom dolgon. Ezek a jeleim vannak, és remélem nem a tabi szórakozik velem. Feltettem már ezt a kérdést, de nem kaptam választ, mindenki csak azt írta, hogy hány napra jött meg neki. Engem az érdekel kinek okozott még álterhes tüneteket? Előre is köszi!
2008. júl. 29. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeritnem egy tesztel nem vesztenél semmit.

Amúgy meg lehet, h még nem állt be a szervezeted. azért 2 hónap nem a világ!

2008. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy csak ettol lehetnek ilyen tuneteid? Millio dolog okozhatja ugyanezeket a tuneteket! Nekem szerencsem volt ,mert bar 6 evig szedtem gyogyszert, nekem utana azonnal megjott 26-28nap korul, es azota is rendszeresen, pedig ennek mar egy eve.


Sok lanynak viszont minimum egy ev mire helyreall a szervezete! Gondolom te is kozejuk tartozol, hisz eleg rendszertelennek tunik a mensid. Ha gondolod, elmehetsz orvoshoz egy hormonszintmeresre, meg majfunkciot is megnehezheti. Ezzel semmit nem veszitesz. Ovulacios teszttel pedig kideritheted van-e peteeresed. Esetleg a doki megnezhet UH-on, lehet cisztad van vagy esetleg nincs peteeresed, ezert nincs mensi. Mivel nem vagyok orvos, ezek csak laikus talalgatasok. Nyugodtan menj vissza!


Amugy en meg soha senkirol nem hallottam, hogy alterhes tunetei lettek volna!!! /Persze ettol fuggetlenul meg letezhet, max. nem tul gyakori, de ezt orvos neked bovebben ki tudja fejteni./


Meg annyit a vegere, hogy akik terhesseggel probalkoznak es nincs semmi nogyogyaszati gondjuk, altalaban nem mennek semmifele kivizsgalasra, max. egy altalanos manualis vizsgalatra, hogy nincs-e huvelygyulladasuk, meg ilyesmi.


A teherbeeses egeszseges paroknal is akar 1 evbe is telhet, nem kell 3honap utan elkeseredni. Viszont a mensid elegge szorakozik, ezert javasolnek egy hormonszintmerest, de majd az orvosod ugyis tudja miket kell megnezni.


Sok szerencset!

2008. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Abbahagytam a tabit, de megszakitassal vedekezunk. Szoval nem vagyunk raallva a babaprojektre, nem gorcsolok rajta. Petefeszek cisztam mar volt, ugyh.azt kizarnam, hogy az miatt hanyok a kavetol, meg a sult csirket miert erzem hal izunek... Nem tudom mi mas okozhatna terhessegi tuneteket? A tesztem negativ lett. Ezert fogom a tablettara....
2008. júl. 29. 15:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, h később volt PÉ-sed. Szerintem várj egy pár napot és tesztelj újra! Ha akkro negatv szeritnem nem ártana orvoshoz menni.
2008. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem babát vársz, legalábbis a tüneteid erre utalnak, de egy terhességi teszt lehet erre az igazi megoldás! :)

Nem hallottam arról, hogy a tabletta abbahagyása miatt ilyen tünetei lettek volna bárkinek is. Szorítok Neked!

2008. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A negatív terhességi teszt lehet attól is, hogy a szervezeted még nem termel elég HCG-t, amit a teszt ki tudna mutatni. Szerintem keresd fel a dokidat!
2008. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahham..... mult honapban vegig hanyingerem volt, azt hittem hogy vegre sikerult es aztan jott a baromi nagy pofaraeses, mert nem voltam az....... Azt ne kerdezd miert volt akkor hanyingerem, stresszes pedig nem voltam.


Sokszor rakattantam 1-1 kajara, de eves utan vagy mar kozben mindig a hanyinger jott ram. Ez minden nap igy ment, en is remenykedtem, de minek........... Azota mar tesztelni sem merek, inkabb varok.

2008. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az elso tabi mentes honapomban en is ateltem az osszes tunetet, es itt is rakerestem. Szinte mindenki azt a kerdest tette fel, hogy elso tabimentes honapban lehet, hogy terhes lett? Ergo, az elso tiszta honapban mindenkinek vannak tunetei. Ezert kerdeztem, hogy a masodikban is vannak ilyenek? Dokihoz penteken megyek uh-ra, akkor minden bebizonyosodik, de ugy erzem addig megorulok...
2008. júl. 29. 15:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat hallod nem tudom!!! Nem mondom hogy nem vagy terhes, de azt sem, hogy az vagy. Viszont az tuti, hogy ezek a tunetek nem feltetlenul terhesseg tunetei, de barmi lehetseges! Majd azert ird meg legyszi, hogy mi lett veled. Pentekig mar csak par nap van hatra.


Nekem abbahagyas utan egyebkent nem volt semmi kulonosebb tunetem, amit furcsaltam volna, de ez ugye egyenenkent valtozik.


Drukkolok, hogy olyan eredmenyt kapjal, amilyet szeretnel!

2008. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!