Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kecskeméten ki nagyon jó...

Kecskeméten ki nagyon jó nőgyógyász? Magánúton. Steinmetsz György milyen?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia,őt nem ismerem.Én hat éve járok Dr.Kazacsay Lászlóhoz és nagyon szeretem,most derült ki a múlt héten,hogy kismama vagyok így ebböl adódik,hogy nála is fogok szülni.De ezt te válaszd ki mert úgy is minden orvosról lehet jót rosszat hallani úgyhogy én már megse halgatom ha elkezdik őket filézni.Te is kismama vagy?Mennyi idős?Nekem jövő héten kell vissza mennem csütörtökön mert múlthéten még nem látta a picikémet.Üdv.egy Kecskeméti kismama
2008. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dr. Nyirády Tamás

a dietetikusa pedig én vagyok:)))

2008. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Dr. Horti Tamás adjunktus a nődokim, és nagyon bírom.Rendkívül kedves, mindig mosolyog, szüléseim alkalmával végig segített(még mögém is térdelt)szülés után minden nap megnézett,rugalmas a magánrendelése.Szóval abszolút pozítív.A Dokicentrumban rendel bejelentkezés alapján.
2008. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok!:) Nekem már van egy kislányom,ő most volt 4 éves. Őt Steinmetsznél szültem, de gondoltam megkérdezek pár véleményt. Meg voltam vele elégedve, rendes volt, de nem is tudom...a higgadtsága sokszor zavat...

Most 1 hónapja kivizsgált, citológia, minden rendben, jöhet a 2.baba. Még nem jelzi a teszt, de remélem hamarosan fogja. Bár fura, mert én minden hónapban megérzem a peteérést, most nem volt...illetve nem éreztem. És már a 40.napon vagyok....

2008. júl. 29. 16:43
 5/8 anonim válasza:
0%
Mennyi pénért csinál 1 wizsgálatót minden Doki kedwes ha pénzt lát szerintem erről ennyi szertnék mondani akó hőlgyeim eszt megbeszéltűk,
2009. dec. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nem egészen így van. Nyirádi Tamás pl nem mindenkitől fogad el pénzt. Van pár ismerősöm akitől egyáltalán nem. S velem is előfordult, ohgy azt mondta ma nem. S pénztől független igen is kedves ,rendes figyelmes.

Remélem a kérdező azóta már talált megfelelő orvost:)

2009. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen találtam dokit. Maradtam jól beváltnál:) Sőt azóta már 4 hónapos a kisfiam:)
2009. dec. 21. 10:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok:)
2009. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!