Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem érzem (pedig szoktam),...

Ha nem érzem (pedig szoktam), hogy meg fog jönni a menstruációm, akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nemrég abbahagytam a tablettát, mert babát szeretnénk, és nem is görcsölök, nem akarom a picit betegesen, tehát nem értem.

Máskor viszont már a menzimet megelőző másfél-két hétben érzem, hogy meg fog jönni, de most egyátalán nem fáj.

Lehet, hogy sikerült?


2007. okt. 16. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mensest követően másfél-két héttel nem érezheted még a következő mensesed, inkább az ovulációd és teherbeesni is csak ekkor lehet. Előfordulhat, hogy késni fog a mensesed, ha a szokott időben nem érezted, amit szoktál. Tehát csak ezt követően "fogsz" teherbe esni.
2007. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szedtem a bogyót, én is éreztem, hogy meg fog jönni. Mikor abbahagytam, akkor meg nem. Ennek ellenére nem lettem terhes.

Előfordulhat, hogy egyből teherbe esel, de nem feltétlenül azért nem érzed, hogy meg fog jönni.

2007. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!