Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minimális barnás folyásom...

Minimális barnás folyásom van, de nem görcölök, normális ez?

Figyelt kérdés
A terhesség 5 ik hetében vagyok.
2008. júl. 29. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem gond, ha nem görcsölsz, azonban az orvosomat idézve: "terhesség alatt semmilyen vérzés/barnázás nem normális". Szerintem keresd fel a dokidat, ő tud Neked ebben segíteni! Boldog babavárást!
2008. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ez még normális.

Akkor van baj, ha görcsölsz is, és erősebb vérzés van.

2008. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azonnal doki! Nekem így ment el a babám, kb 5 hetes lehettem, csak 1x volt egy pici barnázásom, majd a 6. héten üres volt a petezsák!

A mostani terheségem alatt pedig sárgatesthormont kaptam, hogy a bab meg tudjon tapadni és sikerült neki!

24 hetes kismami

Remélem, hogy neked valami más miatt van barna folyásod! Szorítok, hogy minden rendben legyen!

2008. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez volt, 5 éve. Azóta már 4 és fél éves a kislányom, és teljesen egészséges. Barnézgatás hormonelégtelenség miatt van. Menj el dokihoz, és irass fel Duphaston-t. Én azt szedtem 13.hétig, és nem szexeltünk, doki javaslatára. Megfogadtam. És nem lett gond. Menj dokihoz, és nyugodj meg! Nekem kb 1 hétig barnázott...
2008. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Csatlakozom az előttem szólókhoz, menj orvoshoz!!! Nekem sem volt görcsöm és mégis elment a babám. 5hetes voltam.

Vigyázz Magadra és probléma mentes babavárást kívánok!

2008. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!