Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Álpozitív, szellemcsík? Miért...

Álpozitív, szellemcsík? Miért ilyen a tesztem?

Figyelt kérdés

One Step 10-es érzékenységű.

Köszönöm a segítséget!

[link]


2014. máj. 22. 06:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
5%
Szia! szerintem elázott. csinálj másikat! szurkolok! Lh hormonra is tud reagálni a hcg teszt.
2014. máj. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
73%

Szia.Az biztos h szép rózsaszín a 2.csík,de rossz helyen jott ki(tul közel vannak egymáshoz)

Mindenképp csinálj egy újat!

Volt itt multkor egy hasonló teszt,es ott is babat várt a kérdező!A masodik tesztjen mar jo helyen jott ki a csik.

2014. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
40%

Ez pozitív. Nem értem, hogy miről beszélnek.

Nem szürke, jól látható! Csinálj újat, hogy jól látszódjon.

De ez 100%, hogy pozitív.

Aki az lh-t írta, gratulálok neki! Azért ez jól kivehetően pozitív texzt, nyílván nem az LH hormontól

2014. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
43%

kedves utolso hozzaszolo! koszi a gratulaciot! evekig nem estem teherbe es nekem is volt pozitiv tesztem mikozben nem voltam terhes. akkor mondta nekem az orvos, hogy magas az lh es arra reagal a terhes teszt.

nem magamtol talaltam ki.

es ez a teszt akkor is elvan azva!

2014. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
11%
csinálj másikat!
2014. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó! Sajnálom, hogy így alakult. De ez a teszt nem az lh-tól lett ilyen. Véleményem szerint, az nem produkálna ilyen erősségű rózsaszínt.
2014. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
35%

"az nem produkálna ilyen erősségű rózsaszínt."


neked amúgy jó a szemed? ez egy elég halványka második csíknak nem nevezhető elmosódott valami!

2014. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Ejha! Nem kell a lincs hangulat.

A véleményekre, tapasztalatokra voltam kíváncsi.

Megjegyzem azért nem olyan halvány az a csík hogy nagyítózni kelljen. Az egy dolog hogy nem tudtam jobb fotót csinálni. A leíràsnak megfelelően csináltam meg, a képet meg aközben csináltam, hogy a rózsaszín háttér kezdett eltűnni.

Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 22. 09:17
 19/32 anonim ***** válasza:

Én már jártam úgy ezekkel a tesztekkel, hogy mindegyiknél egy halvány rózsaszín sáv/csík haladt végig a tesztcsíkon, ahogyan haladt végig rajta a nedvesség. Amikor először megláttam, persze, megörültem, mert azt hittem, pozitív lesz, de sajnos az a bizonyos 2. csík nem állt meg a helyén, hanem elment a kontroll csíkig és ott eltűnt.

Én akkor internetről rendeltem azt a csomag tesztet, s bár mindegyikkel így jártam, de valósat mutattak.

A te teszted most hogy néz ki? Megmutatod?

2014. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
na teszteltél más fajtával??
2014. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!