Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?

Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

Szerintetek alacsony a hőm a luteális szakaszomban? Így van meg esélyem babóra?

[link]


2009. dec. 29. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az előző ciklusodhoz képest alacsonyabb. de még lehet, hogy 1-2 fokot emelkedik, nem? a lényeg, hogy van megemelkedett hőjü luteálisod, és az jó.
2009. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
helló szépen fent van a hőd, viszont szeritem az átlag hődet nem jó helyre húzta be, inkább 36,4 lehet, ahhoz meg már 0,3 al több
2009. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de talán mégis segít: a hőgörbém szerint peterésem volt, majd kiderült az orvosi ultrahangon, hogy mégsem, nem is estem teherbe. Később egy hőm alapján peteérés nélküli hónapban teherbeestem..., tehát ennyit ér ez az egész.

Hagyd a fenébe a hőmérőt és minden mást, nyissatok ki egy üveg bort, üljetek be a fürdőkádba és később is csak egymásra figyeljetek, szeressétek egymást és sikerülni fog!

2009. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sztem szép a görbe és nem a hő magassága, hanem a leutális szakasz hossza számít. Majd írd meg az eredményt!

Itt több infót találsz:

[link]

2009. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat , aranyosak vagytok, és ha vasárnapig nem jön meg akkor hétfőn reggel tesztelek! Megírom mindenképpen. Amúgy a mai hőm már 36,9 lett!! :)
2009. dec. 30. 12:34
 6/13 anonim ***** válasza:
tegnapi 19:42-es vagyok , az nagyon jó jel ha ma ugrott 0,2 tizedet , ha marad akkor lassan csinálhatsz tesztet , ha jól számolom 10 napon járhatsz
2009. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok , csak egy kérdésem lenne , a gyógyszereket abba hagytad ? vagy csak nem írtad be?
2009. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia! Az igazság ogy mindig 15-16. napom volt a peteérésem, és ugye elkezdtem a barátcserjét szedni meg a málnalevél teát inni, erre csak vártam a peteérésemet de semmi. Így abbahagytam a barátcserjét és a teát is, és megérett a petém. Peteérés után gondoltam elkezdem inni a palástfű teát, gondoltam az nem árt, majd tegnap nem ittam se reggel sem este, és erre ma reggelre felment a hőm. Azt nem tudom hogy ettől e, de szerintem én befejeztem a homopátiás szereket mert nekem nem nagyon váltak be. Ugyhogy maradt a meforal napi 2* és az elevit napi 1*. Nagyon örülnék ha pozitívat tesztelnék!! :))
2009. dec. 30. 20:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Megírnád a fejleményeket?
2010. jan. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, és lécci tedd fel újra a görbédet is!
2010. jan. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!