Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan peteérést elősegító...

Van olyan peteérést elősegító gyógyszer, amitől nem lesznek ikrek?

Figyelt kérdés
Február óta próbálkozunk és ha nem jön össze most sem, akkor elmegyek orvoshoz. De ikreket nem szeretnénk, mert akkor nem tudnék otthon dolgozni. Meg anyagilag sem bírnánk. Mindegyik gyógyszernél van esély ikrekre?
2008. júl. 29. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyógyszert meg ne szedj, ha nem muszáj!

Ebben semmi olyan nincs ami ártana a babának!

2008. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden érdekel, ami segíthet.
2008. júl. 29. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az h február óta nem estél teherbe, még nem jelenti azt h peteérés elősegítő bogyót kell szedned, vagy h lombik programhoz folyamodj. Szerintem légy türelmes, és ne görcsölj rá. Élvezzétek egymást, és úgy szeretkezzetek, h ne arra koncentrálj, na ebből remélem baba lesz...Elhiszem h nagyon szeretnél babát, de a babavárás,és annak minden előkészülete szuper dolog. KOncentrálj a szexre, és a párodra! És adjatok bele apait anyait amikor peteérésed van. De mondom....ne görcsölj rá! Sok sikert !!!!!
2008. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak vegyek ovu tesztet, hogy van-e peteérésem?
2008. júl. 29. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van...vegyél ovu tesztet. És add át magad a gyerekvállalás első és egyben legszórakoztatóbb részének! De a legfontosabb h ne légy türelmetlen. Nem mindenkinek jön össze az első próbálkozáskor. Te már túl vagy pár sikertelen próbán, de az ovu-teszt, és a görcsmentes próbálkozás minden bizonnyal babával fog kecsegtetni:) Én szorítok nektek!!!!!:)
2008. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2008. júl. 29. 12:08
 7/9 A kérdező kommentje:
És milyen ovu teszt van? Milyet vegyek? Mennyibe kerül? Patikába vagy drogériába?
2008. júl. 29. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Ovu tesztet drogériákban hipermarcetekben, és természetesen gyógyszertárakban is vehetsz. Azt hiszem 2ezer ft körüli összegbe kerül, de ebben több teszt is van. Amikor úgy érzed itt az ideje a peteérésnek, elkezded csinálgatni. Amikor halványan jelzi de még nem erőteljesen, akkor a legtutibb!!! És ne szeretkezzetek sűrűn. Vagyis 2 naponta ajánlott. Azért h a párodnak legyen elegendő spermiumja. Elég sok dolognak kell klappolnia h összejöjjön, éppen ezért nem kell keresni az okokat, h miért nem jött eddig össze. Van akinek minden összejön elsőre, van akinek nem. Az ovuteszttel sokat segíthetsz a jó időzítéshez. Én nem használtam az első gyereknél. Most próbálkozunk a másodikkal. (1 hónapja) de ha nem sikerül, én is kipróbálom. Még nem próbáltam az ovut, csak hallottam róla. Csak jókat!
2008. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Többfajta ovulációs teszt van.

PG53: az ösztrogén szintedet méri, akárhányszor használható teszt, tehát csak egyszer kell megvenni. Szálkás képet kezd mutatni a peteérés előtti és utáni napokon, de a peteérés napján mutat csak tökéletes képet. Tehát láthatod vele a folyamatot is.

LH szintet néző teszt: ha elég magas az ösztrogén szinted, akkor az LH szint is emelkedni kezd. Ez olyan 'rápisilős' teszt, 7 db van egy csomagban, tehát kicsit költségesebb. Ez csak egy napon mutat pozitívat. Azon a napon és másnap érdemes a legjobban együtt lenni.


Mindkét teszt 1 napon mutat teljes képet, akkor 'csúcsosodik' ki a görbéd, onnantól emelkedik a hőd is.


Szerintem ezzel a három módszerrel (ösztrogén szint és LH szint figyelése + hőmérőzés) nagyon pontosan be tudod lőni, hogy mikor kell együtt lenni.


És ha ezek után sem jön össze pár hónapon belül, én akkor mennék dokihoz vizsgálatokra.


Sok sikert!

2012. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!