Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MM miért a Tű doki a legjobb?...

MM miért a Tű doki a legjobb? Emberileg is jó? Mindenki a Breyer Helgát meg őt mondja itt, de miért tartjátok jobbnak a pasit?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos nekem, h emberséges, kedves, megértő és türelmes is legyen a doki, ne olyan akitől úgy jövök ki, h hazaérve ráövök, h valójában nem értem mit miért és a neten kell kutakodjak, h mire gondolhatott, meg onnan derüljön ki, h csomó kérdés még volna, amik fel se merültek a rendelőben. Szóval olyan vkit keresek, aki sok év hiábavaló gyerekrevárás és 2 év PCO IR kezelés után végre átlátja a problémáim és tud megoldást is rá, méghozzá olyat, ami az egészet megoldja és nem a lombikprogram meg ilyen mesterséges dolgok. szóval aki elmagyarázza mi mivel függ össze és komplex kezelést tud, nem pedig csak vmit kezelget a tünetekből. (ja van pajzsmirigy alulműk is persze) Bevallom kicsit félek az MM-től, hogy nem lehúzós hely-e, mert nem állunk túl jól, csak akkor tudom válllalni, ha a leleteket vihetem TB-s helyről. Ezek a dokik nem is rendelnek kórházban csak így magánban? bocs ha hosszú volt, elég sok a kérdés bennem, mint láthatjátok, meg rohadtul elegem is van a félmegoldásokból meg a lehúzásból...

nagyon köszi a válaszokat előre is!



#PCOS #MM Tűű doki #Breyer helga #legjobb doki
2014. máj. 20. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Életem legjobb döntése volt az MM és dr. Breyer Helga. Soha semmit nem áldok így, mint azt, hogy őt megismertem. Van már egy kisfiam és lesz még babánk. :) Egészséges vagyok, fitt, a betegségem kordában tartva (mivel gyógyítani nem lehetséges). Drága? Igen, van ára a helynek. De soha semmi nem érte meg ennyire! :) Minden hónapban tettünk félre, hogy mehessek. És megyek is a jövőben is, amíg csak tehetem.
2014. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* jah, még annyi, hogy csináltathatod TB-s helyen a labort :) az eredménye a lényeg. De ezt elmondja az első alkalommal is. :)
2014. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat én jártam tb-s helyekre is, sokkal többet hagytam ott, mint a MM-ben (neves doki tb-s rendelésen simán tartotta a markát, a másik meg megmondta, mennyi lesz) :(

Sok ev felrekezeles utan jutottam el Breyer doktornőhoz, életem legjobb döntése volt :) emberileg kedves, szakmailag nagyon ott van, de ha kell, akkor helyretesz. 10 hónappal az elso találkozás utan mar volt 1 pozitiv tesztem, a terhessegemet is vegigkovette, ellenőrizte, minden rendben is volt.

A vizsgálatokat máshol is csinaltathatod, elfogadják az eredményeket. En mar csak tavkonzultalok vele, küldöm az eredményeket, o valaszol, es küldi a receptet is ha kell (sajnos mi meg messze is lakunk Pesttol), ez 3.000 Ft...

Elotte 4 évig vártunk babara, szóval nem azert ajánlom, mert mostanában nagyon menő hely lett, hanem mert csak ott voltak hajlandók normálisan kezelni, es meg is lett az eredménye.

2014. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nagyon bíztatóan hangzik, mert megmondom őszintén tök rég óta tudok az MMről, de eddig hallani se akartam róla, mert nekem szimpla lehúzásnak tűnt és egyszerűen nem bírom elviselni, ha úgy érzem az én nyomoromból akarnak mások jól járni. hiszek benne, h kell legyen lelkiismeretes, jól informált és penge szakember közellátásban is, de már nincs tovább türelmem keresni, meg reménykedni, hátha majd most. a nőgyógyászom nagyon szeretem, jó szakember és viszonylag képben van ezzel is, csak sajnos mégse eléggé, h komplexen átlássa az egészet és hát nem is igazán az ő szakterülete. de végül is mi van a Tűű dokival, ő mivel tud többet? van itt vki, aki ismeri őt (is)? meg mennyi náluk egy konzultáció, ha van ciklus eleji+végi hormonleletem, friss inzulin-cukpor terhelés, uh és tsh az elég, h egyből elindítson az utamon? remélem ezeket be lehet szerezni TB alapon is, elvileg ezek járnak, nem? bocs, már megint hosszú voltam..
2014. máj. 20. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!