Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22. -én és 24. -én úgy szeretk...

22. -én és 24. -én úgy szeretkeztem a párommal, hogy amikor elélvezett, akkor nem mentem le Wc-re, hanem zsepiket paskoltam oda, vízszintesen maradtam és csak reggel mentem le. Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
Tudatosan csináltam,mert azt olvastam, ettől nagyobb az esélye a teherbeesésnek.
2009. dec. 29. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Január vége, 20-a körül. Ha sikerült a megtermékenyítés, kb. 2 hét mire megtörténik a beágyazódás és elkezd hcg-t termelni. Ebbe belefér +/- 1-2 nap, de addig felesleges, mert úgysem mutat a teszt semmi. Minden terhesteszt alapja a hcg. Türelem.... :)


Kívánom, hogy sikerüljön!

2009. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2 hét múlva.
2009. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mikor jönne meg elvileg? tesztelni elmaradt mensi után pár nappal már érdemes. vannak érzékenyebb tesztek is amik már a nemvárt előtt kimutatják, de a biztosabb amit először írtam.
2009. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Úúú az még sok idő :(

És január 4.-én még nem mutatható ki vérvételből?

2009. dec. 29. 11:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Az én helyzetem bonyolultabb,mert kb 2 havonta menstruálok, az orvosom azt mondta semmi bajom, kósza peteérésem pedig simán lehet. Ugyhogy még sokára kellene megjönnie.
2009. dec. 29. 12:02
 6/12 anonim ***** válasza:

hát ez attól is függ, hogy mikor kéne megjönie, és mikor voltál termékeny?

ha pont jókor voltatok együtt, akkor is 2 hét a szeretkezés után. szóval, ha esetleg 22én pont megtörtént a p.é-d, akkor 22+14=köv hó 5-6.-a

szóval akkor is elég minimális az esélye, hogy 4-én kimutassa.

miért mész 4-én vérvételre? (ha meg lehet kérdezni)

2009. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hormonvizsgálat...Elmehetnék 11.-én is, de szeretnék minél hamarabb túl lenni rajta..Félek a tűktől
2009. dec. 29. 12:29
 8/12 anonim ***** válasza:

hát akkor én a helyedben inkább 11-én mennék, és kérnék egy hcg-t is, mert ha nem kéred, ugy se fogják nézni, és akkor nem derül ki se ez se az.

beszélj az orvosoddal, hogy reméled most sikerült és inkább mennél 11.én és kéred, hogy nézzék majd a hcg-t is.

sok szerencsét!

2009. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most néztem a beutalómat.. olyan van a papírra írva, hogy "á-hCg" Akkor kérte nem??
2009. dec. 29. 12:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, kérte neked a HCG tesztet.
2009. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!