Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerult-e valakinek laparoszk...

Sikerult-e valakinek laparoszkopias mutet utan mar az elso honapban teherbe esni?

Figyelt kérdés
Az orvos javaslatara a mutet utan 4-5 napra mar probalkozhattunk, akkor volt a pe-m is. Sikerult-e valakinek, ha nem az elso honapban, de rovid idon belul babas maradjon? Kerlek irjatok! Koszi
2009. dec. 29. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért volt laparod?Endometriosis?
2009. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy regebbi hulestol begyuladt a mehem. A mutet soran kitakaritottak a mehem es a jobb petevezetekem is.
2009. dec. 29. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
2 ismerősömet műtötték laparral, az egyiknek a következő hónapban sikerült, szval lehetséges! Hajrá :)
2009. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem februárba volt laparoscopyám és május közepén jött meg utoljára.
2010. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a biztato valaszokat
2010. jan. 1. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem 2007. ápr. végén műtőttek laparoszkópiával, májusban volt egy peteérésem, júniusban pedig pozitív volt a terhességi teszt. Majd 9 hónap múlva megszületett a kisfiam. Amúgy a műtétnél nálam pcos-t diagnosztizáltak.

Volt egy kolléganőm, aki szintén ezen a műtéten esett át, s már a 6 hetes kontrollon kismama volt.

Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!