Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó helyre húzta a ciklus.hu?

Jó helyre húzta a ciklus.hu?

Figyelt kérdés
azért fáj már most a cicim, mert nem sikerült és meg fog jönni? mikorra ne várjam?
2009. dec. 29. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol a görbéd?
2009. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szúrd be lécci a görbédet.
2009. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]


BOCSI:D:D:D

2009. dec. 29. 11:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. jó helyre. Viszont nagyon jó hogy így fel ment a hőd. Ez ígéretes. :)
2009. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit később volt ovud, mint ahogy behúzta a ciklus.hu.Nem inkább 18.-án volt ovud?16-án az uvutesztnek is pozinak kellett volna lennie.De remélem sikerült, én csak magamból indulok ki.
2009. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A hőd meg akkor jó,ha fent is marad, mert ebből még semmi nem látszik.

előző voltam

2009. dec. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hát igazából 15. én és 16. án majdnem épphogy ugyan ugy nézett ki, és nem igazán tudtam eldönteni, hogy most pozitív e mind a kettő, vagy mi van, mert ez volt az első ovu tesztes hónapom.

hát majd kiderül. viszont a cicfájásra nem tudtok mit mondani? illetve, hogy mikortól reménykedhetek, hogy már késik? ciklus.hu 10-ére írja, de mivel a p.é-t is a 19. napra "jósolta" gondolom azé előbb kéne nemjönnie?!

2009. dec. 29. 12:25
 8/12 anonim ***** válasza:

még mindig az előző vagyok..

A cicifájásról már én sem tudok mit mondani, nekem volt, hogy az ovu után rögtön fájt és kiderült terhes vagyok. Múlt hónap ugyanez és megjött.Most ugyanígy állok mint te és csak reménykedem, hogy sikerült, mert most nem fáj annyira. Az ovutesztre meg mást nem tudok, mint, hogy én kikésérleteztem magamon, hogy mikor mit mutat.De szerintem máskor kicsit később (1-2nappal később) kezd el az uvu tesztet, hogy lásd, hogy alakul a színátmenet.A pozi ovuteszt után is tesztelj, én is így jöttem rá, hogy nálam ez, hogy működik.Sok sikert!!! :)

2009. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

hát igen, ebből látszik, hogy még bénácska vagyok hozzá:D

de ha most nem jön össze, januárban már nem fogok ovuzni, hanem egyszerűen nem fogok vele foglalkozni. ez lesz a stratégia:D:D

hát igazából nekem is volt már olyan, hogy mensi előtt pár nappal kezdett fájni, volt hogy egyáltalán nem fájt ,a mult hónapban is már ovu-tól fájt és mégis megjött. én már nem tudom hova tenni, azért is fogok januártól egy kis szünetet tartani, mert belebolondulok már a tünetek meg mindenféle vizsgálatba (hő, váladék, méhszáj... már sokszor feladnám:( )

mindegy majd kiderül, csak gondoltam valaki okosabb nálam:D:D

mindenkinek B.U.É.K, és ha van valakinek még észrevétele írjon!

2009. dec. 29. 12:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát reméljük,hogy jó helyre húzta be,bár ha tesztet haználtál,akkor lehet,hogy 18.napon volt tüszőrepedés,viszont akkor meg nemvolt jó az időzítésetek.Szerintem egyszerre csak egy féle lehetőséget érdemes használni,mert csak összezavarodik az ember.Aköv.hónapban probáljátok meg úgy,hogy a 8.-18-ik napokon együtt vagytok minden nap.Úgy tuti nem maradsz le a lényegről.
2009. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!