Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor jó a cickafark...

Most akkor jó a cickafark hogy megjöjjön vagy nem?

Figyelt kérdés
Valakinél azt olvasom, hogy jó arra hogy megjöjjön meg az e vitamin valakinél meg azt, hogy ne is várjuk a teától, hogy megjöjjön. Akkor most?
2008. júl. 29. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a ciklusok beállításában segített. Kezdd inni a menszesz első napjától. Minden nap reggel és este 1-1 pohárral. de rendszeres időben.

Mikor én így tettem, rendszeresen 28naposak voltak. Menszesz idején nem ittam.

2008. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem meg se jön a mensim 3 hónapja. Valószínű a gyógyszer abbahagyása okozza, a doki még nem akar menzisegítő gyógyszert felírni. Én meg próbálkozok cickafarkfű teával E vitaminnal hátha..... Csak szeptemberbe kell visszamennem gondoltam segítek magamon valamivel ha lehet.?
2008. júl. 29. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem...Ilyesmiben is volt részem már. Mármint h 3 és fél hónapig nem jött meg. Nekem is segítettek gyógyszeresen megindítani. Össze-vissza jött meg nekem is folyton. Főleg amikor a fogamzásgátlót abbahagytam. De ne aggódj. Várj. És az orvos majd segít megindítani. És amikor megjön akkor idd a teát. Egy próbát megér. Nekem van már egy 4 éves kislányom, és előtte voltak ezek a kimaradások, rendszertelenségek. Most akarjuk a másik gyereket, és még mindig 38-45nap közöttiek a mensijeim. Doki szerint bármi közrejátszhat....deamikor teát ittam be tudtam állítani a ciklusaimat. Viszont én szeretek mindent a természetre bízni. Ezért hagyom, h úgy jöjjön meg ahogy akar.
2008. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!