Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért érzem ezt? Terhes lennék?

Miért érzem ezt? Terhes lennék?

Figyelt kérdés
Magzat mozgáshoz hasonló dolgokat érzek. Nem állandóan, inkább csak akkor figyelek fel rá ha pihenek, fekszek, vagy ülök és főleg délután, este. Amikor elkezdett mocorogni a fiam akkor éreztem hasonlókat úgy a 16-18. hét környékén. 5 hónapja szültem, Pharmatex hüvelykrémmel védekezünk, tudom nem a legjobb, de eddig nem találtunk jobbat. A párom hozott egy olcsó tesztet (nem is tudom mi volt a neve) valami 380Ft-os volt és negatív lett. Vérzésem még nem volt, kevés a tejem, de még napi 2x szoptatok. Nem terveztünk babát, főleg nem ilyen korán, de ha kiderül, hogy terhes vagyok akkor örülni fogok a babának, maximum megcsináljuk a padlás teret is.:) Lehetséges, hogy még a belek mozgását érzem 5 hónappal a szülés után? Kb 1 hete kezdődött. Nem tudom lényeges e, de azért leírom, hogy császárral szültem a kisfiamat.
2009. dec. 29. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

én se a reményt nem akarom tőled elvenni, se felesleges reményeket ébreszteni benned, de kb 2 héttel ezelőtt volt itt egy ilyen kérdés, csak ő nem szült előtte, szimplán duci volt és itt nagyon sokan leoltották szegényt, aztán pár nap mulva írta, hogy az orvos megállapította, hogy tizen akárhány hetes...

szóval semmi sem lehetetlen, egyébként a teszt ilyenkor már semmit nem ér, mert már rég túlléped azt a hcg szintet, amit még kimutat...

kívánom, hogy az legyen, amit szeretnél, de itt már csak a doki lesz okosabb, bármit fognak írni!!!!

B.U.É.K.

2009. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok. megtaláltam, erre gondoltam! olvad el!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2009. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszike! Elolvastam. Hűha! Hát nem tudom. Most hogy ezt így elolvastam kezdek kicsit félni...:D Na majd holnap kiderül, elmegyek dokihoz. Majd megírom mi volt, persze csak ha érdekel :)
2009. dec. 29. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:

persze, hogy érdekel!

az előzőnél én voltam, aki nem akarta a fülébe ültetni a bogarat:D:D

remélem az lesz amit szeretnél!

2009. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál dokinál? Mi volt?
2009. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi az érdeklődést. Voltam ma és nem vagyok terhes. Azt mondta ahogy regenerálódnak az idegek és rángatóznak valószínű azt érzem, de ez el fog múlni. Szóval nincs baba.... Olyan nagyon nem vagyok letörve, mert most nem jött volna jókor, a pici fiam még csak 5 hónapos és rajta kellett volna spóroljunk, hogy a másiknak meglegyen mindene, ezt pedig nem szeretném. Csak akkor akarok másodikat ha jobb helyzetben leszünk ha én is el tudok menni dolgozni ha a picim ovis lesz. Kérdeztem a doki, hogy mi a véleménye a Phermatexről és azt mondta, hogy elég biztonságos úgyhogy ennél maradunk. Köszi, hogy írtál. B.U.É.K!

2009. dec. 30. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:

jólvan... Örülök, hogy az lett, amit szerettél volna! sok szerencsét a későbbiekben a kistesóhoz és sok-sok egészséget a babucihoz!

b.u.é.k.

2009. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat! Nektek is BÚÉK!
2009. dec. 31. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!