Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal tegnap orálisan...

A barátommal tegnap orálisan elégítettük ki egymást. Először én csináltam neki, a végén zsebkendővel letörölte magát. Ezután eltelt egy kis idő, mikor engem elégített ki ujjal. Úgy emlékszünk, hogy előtte mostunk kezet, de ha mégsem, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 08:01
 1/5 A kérdező kommentje:
A menzeszemnek tegnap kellett volna megjönnie, de szokott késni.
2008. júl. 29. 08:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi a valószínűsége, szinte egyenlő a nullával. De ha az téged megnyugtat, akkor vegyél egy tesztet és tesztelj.
2008. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na, várjunk csak egy pillanatot! Tegnap voltatok együtt, vagyis aznap, mikor meg kellett volna jönnie a menzidnek?

Így végképp minimális esélyed van a teherbeesésre!

2008. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon remélem, hogy nem vagyok terhes:)
2008. júl. 29. 11:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Ajajj, nagy a baj:( nem akar még mindig megjönni. Feszül a mellem,és esetenként fáj. De még csak 1 hét telt el. VAn rá esély, hogy mégis terhes vagyok?:(
2008. aug. 2. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!