Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cisztám van. Azt mondta a...

Cisztám van. Azt mondta a doki ezért nem jon meg már kb 70 napja. Igy nem is tudok terhes lenni. Ezert nem vedekezünk. Lehetséges, hogy mégis terhes lettem?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon szerettem volna babat, de nem jott ossze.

De most nagyon nem jokor jonne! erhes lehettem cisztával?


2009. dec. 28. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt olvasd el a legutolsó választ - ott éppen erröl ir valaki:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2009. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom sirjak e, vagy nevessek?! Öszintén mondom, hogy most nem jo az idozites...

De nem, ugyse nem. Nem volt menzeszem, nem volt pé-m sem.

Ennyi ritka veletlen nem johet egyszerre ossze...

2009. dec. 28. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Cisztával összejöhet..nem tudom, miért mondta ezt az orvosod. Igaz, kicsit nehezebben, de bőven van rá esély. A szomszédasszonyomnak is így sikerült a 3. babája..a ciszta miatt még javasolták is, hogy tartsa meg, mert így nem kellett műteni...
2009. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Én elkezdtem szedni a Norcolutot, hogy megjöjjön, de miután attól sem jött meg 10 nappal később miután beszedtem az adagot, már nagyon pozitívat mutatott a teszt, pedig mielőtt elkezdtem szedni az orvos is megvizsgált és én is csináltam tesztet. Hőmérsékleti görbém alapján sem igazán volt peteérésem, de kb a ciklusom 60. napján eshettem teherbe az Uh-on mért adatok alapján.

11hetes pocaklakóm van:)

2009. dec. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!