Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letezik olyan, hogy alterheseg?

Letezik olyan, hogy alterheseg?

Figyelt kérdés
A szervezetem produkalja a tuneteket, de meg nem mertem tesztelni felek a csalodastol. Reggel ebredeskor nagyon emelygek, gyomor eges, a kavet nem tudom olyan jo izuen meginni mint maskor pedig maskor 4 cseszevel is megittam egy nap, a melleim pedig ket napja feszulnek erossen, a tegnap kellett volna megjonie. De mar nagyon szeretnenk a babat es azert kerdem, hogy lehetseges hogy a szervezetem jatszik velem????
2008. júl. 29. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem holnap a reggeli első vizeletből csinálj tesztet!

A pozitív teszt nem hazudik! (az esetek 99%-ban).

Létezik álterhesség, de az nem az amikor az ember lánya már annyira vágyik babára, hogy "bemeséli " magának a tüneteket. Az hogy én is úgy érzem fáradékonyabb vagyok, megnőtt az étvágyam, érzékenyebb a mellem a közelgő mensi tünetei is lehetnek, de ettől még nem vagyok álterhes.

Súlyos pszichés gondokkal küzdő nő az, aki még a megnövekedett pocit is produkálja és csak orvosi segítséggel tud kilábalni a betegségből!

Te nyugodj meg, csinálj egy tesztet, ami általában már a kimaradt mensi első napján megmutatja a választ!

2008. júl. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha késik a menzid, okkal gondolhatod, hogy baba van a dologban.

Nem hiszem, hogy olyan erősen koncentrálnál a témára, hogy tüneteket is produkálj!

Reméljük a holnap reggeli teszt megnyugtat kicsit!

2008. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
negativat teszteltem, de meg mindig sehol semmi :(
2008. júl. 30. 07:21
 4/4 anonim ***** válasza:
salynos létezik!saját tapasztalat!még a tejem is folyt,ettem mint állat aludtam mint a mormota,pisiltem mint a niagara csak a pusy hasam nem nött meg hála istennek!tuléltem!még a baba nem sikerült de ha az isten is akarja akko majd jönni fog!sok sikert!
2008. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!