Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy napja késik a mensim,...

Ha egy napja késik a mensim, a vérvételből azonnal meg lehet állapitani, hogy terhes vagyok? Ha igen, ezt is a nőgyógyászaton csinálják?

Figyelt kérdés
2007. okt. 16. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Én úgy gondolnám-szuvenir magán véleménem-hogy ilyen korán még nem tudják megmondani.

A terhestesztek is csak a menses megjövetelének ideje után , tehát 2 hetes terhesen tudják megmondani.

De azzal nem vesztesz, ha megkérdezed.

sok sikert

2007. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen megtudják állapitani vérvétellel mindenképp,ha tényleg terhes vagy!A teszt nem biztos hogy kimutatná,de a vérvétel az tuti!
2007. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha késik a minzid akkor már a terhestesztek is meg tudják állapítani hogy mi a helyzet. Vérvételre szerintem ezért nem fognak elküldeni. Pár hét után már a doki is meg tudja állapítani a méhed nagyságából vagy uh-on.
2007. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a teszt az első ilyen késős nap után kimutatja (ami persze jó nagy kamu, de ettől függetlenül ráírják a gyorstesztekre). Ha elmész nőgyógyászhoz ilyen gyanúval, valószínű, hogy ő is vizeletvizsgálatot fog kérni, vérvizsgálatot nem nagyon szoktak csinálni. Én legalább is nagyon kértem, hogy abból állapítsák meg, de helyette csak megvizsgáltak, és elküldtek pisilni. Mondjuk abból azért az orvos biztosabban meg tudja állapítani, hogy mi van. Igaz, hogy az nem is lesz kész aznapra. Meg nekem UH-t is csináltak szinte rögtön, de én akkor már hat hetes voltam, amikor elmentem a dokihoz.
2007. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!