Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Győrben ki a legjobb nőgyogyász?

Győrben ki a legjobb nőgyogyász?

Figyelt kérdés
Mert még mindig nem vok beteg 24 éves vagyok és még sohase voltam. Segitséget szeretnék kérni
2008. júl. 28. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is csinálj tesztet, ha pozitív akkor szerintem menj el a terhesgonozóba terhességmegállapításra, nekem nem volt fogadott dokim, de a terhesgondozóban van több jó doki is akihez én jártam a Stummer János doki, fiatal, és nagyon lelkiismeretes(ha jól tudom most szerdánként van), akinél szültem(császárral) Bodai Károly középkorú, szintén lelkiismeretes, nagyon rendes volt pedig egy árva garast sem kapott ő keddenként rendel, neki van magánrendelése is a Kodály Z. uton a Salvia patika mellett. De biztos sokan fognak még válaszolni neked és mindenki a saját dokiját fogja ajánlani. Neked kell választani! Jó babavárást!!!
2008. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én értettem félre a kérdést, de én úgy értelmeztem, hogy neked soha életedben nem volt menstruációd. Én értelmeztem rosszul?:S
2008. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sohase voltam nögyogyásznál ugy kell érteni.menszesz mindig volt
2008. júl. 28. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok győri, de összehozott a sors Balogh Ildikóval, nagyon kedves, okos, szívből ajánlom! Győrben magánrendel, keress rá neten, ott van telszám is!
2008. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!