Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tervezzük a babát a párommal....

Tervezzük a babát a párommal. Milyen vizsgálatokra kell mennem? Aids teszt is kell? Mi van ha teherbe esek, utána is mennem kell?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én mikor babát szerettem volna ill. eldöntöttem hogy jöhet elmentem a nőgyógyászhoz és közöltem vele. Ekkor megvizsgált. Elküldött uh-ra. Nekem 10 éve volt ciszta műtétem azt is megnézte hogy rendben van-e. Semmi mást nem csinált csak mondta kezdjem el szedni az elevitet.

Aids szűrést felesleges. Főleg ha teljesen alaptalan. Az orvos sem fogja megcsinálni indok nélkül. Esetleg egy vérvizsgálatra elmehetsz, hogy megnyugodj minden oké. ícukor koleszterin stb.


Nagyon sok sikert Nektek..:)

2008. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. júl. 28. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia.Ha megmondod a dokinak, hogy te babát szeretnél, akkor ugy vizsgál meg.Nekem volt egy rákszűrés, egy baktérium, és egy gomba vizsgálat is.és milyen jó h volt mert kiderült, h egy nagy gyulladás volt a méhemben, és a gyógyszeres kezelés bizony elkerülhetetlen volt.egyébként meg semmi extra vizsgálat nem kell.Sok sikert nektek.


17 hetes kismami

2008. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát velem nem voltak ilyen dolgosak,azt mondta a doki hogy ha pozitiv a teszt jöjjek vissza,sérelmeztem hogy meg se vizsgált semmit.ahogy olvasom a többieket meg kellett volna,amugy már váltottam dokit...
2008. júl. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!