Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyire feldékeny lennék? :-)

Ennyire feldékeny lennék? :-)

Figyelt kérdés
Mindenki azzal jön, hogy olvasgassák a tudatlan fiatalok a bioszkönyvet. Hát szerintem épp az a gáz, hogy a bioszórán a szexualitásról elég felületesen tanítanak. A kishernyókat, meg az afrikai országok földrajzát fél évig tanítják(a szavakiforgatóknak írnám, hogy persze ezek a dolgok is fontosak) de lehet, hogy ennél még lényegesebb lenne részletesebben elmagyarázni a tiniknek szervezetük működését. Én 28 éves vagyok, nem vagyok tanulatlan, de a peteérés, megtermékenyítés pontos menetét kb. fél éve ismerem, mióta a babatervezés miatt ennek utánanéztem. A suliban max.2 bioszóra szólt a női ill. férfi nemi szervek működéséről. Rossz a memóriám, vagy mostanra ez megváltozott(10 éve érettségiztem)?
2009. dec. 27. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok gimnazista,általános iskolába szó se esett ilyenekről mivel ez a rész a könyv végébe volt és odáig nem jutottunk,de voltak különböző előadások védőnőkkel ezzel kapcsolatba.Gimibe majd jövőre vesszük az emberi testet hát nem tudom mennyire lesz részletezve.
2009. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is általánosban lemaradt, mert nem volt rá idő, középiskolában meg érintőlegesen vettük a témát, 1 órán volt szó róla, majd dolgozat és ennyi. Bezzeg a virágok szapordását vettük vagy 6 órán keresztül. Én 6 éve érettségiztem.
2009. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egészségügyit végeztem szóval kicsit részletesebben vettük a dolgokat,de ha hiszed ha nem én rengeteg mindent a fórumokból tudok meg.
2009. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én anatómiából is vizsgáztam a főiskolán, de mindig tanul az ember.
2009. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jo kérdést tettél fel!Én tul vagyok már két szülésen/ami nem most volt/,de a saját biologiámat én is most tanultam ki igazábol.Hál istennek megtaláltam ezt az oldalt azota mindennapos látogato vagyok és rengeteg infot szereztem innen.Már tudom hogy mi az hogy pé, ovu teszt,cicka méhpempö stb.Örülök hogy sok joindulatu sorstárssal meg tudjuk beszélni az éppen aktuális problémát.Köszönöm lányok a segitségeteket,és mindjáunknak mielöbbi egészséges babát kivánok.
2009. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!