Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyiszor olvastam már a...

Annyiszor olvastam már a palástfű és cickafark szavakat. Ezek tényleg segítenek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Hát megmondom őszintén: Nekem nem.

De szerintem ezt is, mint minden mást, embere válogatja.

2008. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak most kezdtem el inni a cickafark teát, annak reményében, h hat a ciklusomra. remélem a 39 napot egy picikét lerövidíti. .) Szóval én még bizakodom benne. Persze, valóban embere válogatja.
2008. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem lerövidítette, sőtt azóta beállt 28 napra és nem is kell innom azóta

de nem szabad sokáig inni

vigyázni kell veel

nekem már nagyon lerövidítette ja és azóta tök egyértelműen van pé-em is

2008. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok. Én azt olvastam, h max 3 hónapig. 3. válaszoló: ha 39 naposak a ciklusaim és a 25 nap körül van pé-em most meddig igyam a teát???
2008. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is most kezdtem el inni, szintén azért, mert olyan sok jót olvastam róla. Remélem, a cickafark helyreteszi a ciklusomat, ami most kb. 45 napos volt, és alig volt valami.

Úgy vagyok vele, hogy 1-2 hónap próbát megér, és addig sem "mérgezem" gyógyszerrel a szervezetemet. Szerintem ízre sem rossz, bár én már megszoktam a gyógyteákat. A palástfűt még nem próbáltam, azt nem találtam még az első DM-ben, de az úgyis a ciklus 2. felében kell, ha jól tudom. Szóval szerintem nyugodtan kipróbálhatod,ártani nem árt.

2008. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!