Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 poz. Teszt után duphastont...

2 poz. Teszt után duphastont szedve elkeztem vérezni.1 hét még a kontrollig. Ez talán azt jelenti, hogy elment a bébi?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 05:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azonnal hívd az orvosod...Nekem is pozitív atesztem csütörtök óta nemjött meg nemtalálta még a kicsikét szóval minden ugyan az ami neked van kivéve én nem kaptam gyógyszert...De a dokim mondta ha elkezdek vérezgetni vagy nagyon görcsölni azonnal hívjam.Neked vannak erős görcseid mert akkor ez vetélés gyanus,jaj istenem nehogy elmennyen a babyd légyszi hívj fel egy orvost.Drukkolok nektek és írj,hogy mi van!!!
2008. júl. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
orvos!!!
2008. júl. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
A duphaston segít a babának jobban megtapadni erősíti a méhfalat biztos hogy nem a gyógyszer miatt vérzel. Menj el orvoshoz ne várj vele még 1 hetet, de addig is pihenj, ne erőltesd meg magad.
2008. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azonnal fordulj orvoshoz. Nálam sajnos az elhalt terhesség jele volt a vérzés. Persze nem vagyunk egyformák, vannak akik véreznek és még sincs semmi baj a babával. Mindenképpen vizsgáljon meg egy orvos és akkor Te is megnyugszol.
2008. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam így indult a spontán vetélsé, úgyhogy azonnal orvos!
2008. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Maris hivd vagy keresd fel az orvosodat!A verzes semmi fele keppen nem jo,foleg ha bogyot is szedel akkor plane h nem kellene verezzel!

Biztos ami biztos,jobb felni mint megijedni!Ne eroltesd magad!Ne emelgess!Nagyon sokat pihenj!

En is barnaztam az elejen(es tavaly volt1 vetelesem),es meg 1 kg barackot sem emelhetek fel...

Nagyon vigyazz magadra/magatokra!

2008. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi van veled, veletek??? Aggódom!

Judit

2008. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
holnap reggel megyek orvoshoz,addig marad a bizonytalanság.
2008. júl. 28. 21:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi volt? majd írj! J.
2008. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nos.A doki lát terhességet,méhen belül van,megemelte a gyógyszeradagomat,egyenlőre ennyi.2 hét múlva kontroll.köszönöm a válaszokat és az érdeklődést,majd még jelentkezem.
2008. júl. 30. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!