Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális ovulációs...

Clearblue digitális ovulációs tesztet miért nem lehet itthon kapni már?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egyik bolt oldalán azt írják a gyártó júliusra ígéri a teszteket.
2014. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de jó, bár már rendeltem az ebayről, így is sokkal olcsóbban jöttem ki, mintha mo-n vásárolnám:)
2014. máj. 6. 08:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én pont most terveztem, hogy ilyet veszek akkor nem lehet kapni? És kedves kérdező gondolom már használtad megbízható? és, hogy működik belemártós?és olvastam róla ha pozitív akkor mosolygós jel van rajta csak egy napig vagy több napig? köszönöm a válaszod!
2014. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet kapni :( felhívtam vagy 5 patikát azt mondták hiánycikk..... ez az én formám :( most kinlódhatok a vaterással remélem jó lesz még nem használtam. jah utolsó voltam :)
2014. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma jött meg a teszt, úgy működik, hogy van egy tartó, abba kell belerakni a tesztcsíkokat, úgy belemártani a vizeletbe. Ha csúcson vagy, ovud van, akkor mosolyog a fejecske, ha nem akkor csak egy üres kör jelenik meg. Ma tesztelem délután, egyébként most coraxot használok 3 napja, szépen erősödik a csík azon is, de ma a clearblue-val is megcsinálom. Pont jókor jött, mert szerintem ma lesz peteérésem:) Megírom majd milyen használni:)
2014. máj. 16. 11:50
 6/9 A kérdező kommentje:
kb 20 ezer forint volt 20 db az ebayen, postaktg-gel együtt. Magyarországon 7 db kerül 13 ezer forintba+postaköltségbe. Nem mindegy!
2014. máj. 16. 11:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pont ma vettem gyógyszertárban, 2100Ft-ért.. (Miskolc)
2014. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as 4es vagyok köszike a segítséget nekem azt mondták a patikában, hogy 7-8 ezer Ft körül van és 7 db van benne..é
2014. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező vagyok: 2100 ért terhességi tesztet vehetsz a patikában, nem ovu tesztet! Tegnap du n megcsináltam clearbluval is mosolygó fejecske jelent meg. Ķönnyű használni, aki teheti vegyen!
2014. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!