Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 + teszt, de az ultrahang...

3 + teszt, de az ultrahang még nem mutatja. Remélem jövőhét után ha megyek megint, már ott is látszani fog! Hány hetes kortól látszik? 3 hét?

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor először mentem még csak annyit látott a doki, hogy megvastagodott a méhnyálkahártyám.Rá egy hétre már látszódott a petezsák és a hatodik héten pedig már az embrió is.

21 hetes kismama

2008. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én 5 hetesen voltam először, akkor a petezsákot látta,és valami nagyon picit.Visszarendelt 3 hétmúlva,akkor már minden simán látszott.volt szívhang is.most vigyázz magadra picit jobban, és légy türelemmel.hamarosan látni fogod.
2008. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak azért rohantam el, uh-ra mert utazunk el egy hétre, és reméltem megnyugtatnak hogy minden rendben. Elvileg pici foltra, mondta hogy az lehetséges, hogy baba, de még nem tudja sajna. Ha azt vesszük, 6 hete volt meg utoljára, de érdekesmód 2 hete teszteltem ovul teszttel + at uh. lehet még csak kéthetes a babácska?!
2008. júl. 27. 19:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Honnan számoljátok az 5-6 heteket? Utso menzesz, v. félidő vagy hogy? Bocsi a kérdésért, csak nem egyértelmű ( főleg nálam nem )
2008. júl. 27. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
a 2.válaszoló vagyok.Az utólsó mensitől számolják a heteket,de szerintem a teherbeesésem másfélhétre rá történt.De az uh-n a minden mást mérek, vizsgálnak,és abból álapítják meg a termesség időpotját,ami szerintem sose lesz pontos.ezen ne lepődj meg.Ha visszajössz a pihenésből, már biztos sokkal töbet mutat az uh.boldog babavárást.
2008. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Kicsit lehet túlaggódom a dolgokat... Remélem minden rendben lesz!!! :)
2008. júl. 27. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor elmentem ekőször a dokihoz akkor voltam 5 hetes terhes. De előtte 3 héttel voltam rákszűrésen és akkor nem látott még semmit ( akkor még én sem tudtam hogy terhes vagyok) pedig akkor már 2 hetes voltam.
2008. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!