Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mit csináljak? Elkezdjem...

Most mit csináljak? Elkezdjem a gyógyszeres kúrát vagy inkább mostmár várjam ki azt a pár hónapot?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy már január óta próbálkozunk, de még nem sikerült teherbe esnem, a dokim azt mondta hogy megnézi ultrahanggal hogy van-e peteérésem és ha nincs akkor a rá gyógyszert. De most meg felvettek egy boltba dolgozi, először 3 hónap próbaidőre, és most nem tudom hogy várjak-e addig a gyógyszerrel, vagy úgysem sikerül rögtön teherbeesni? Mert addig szeretnék dolgozni amíg majd tudok, ha kismama leszek is. Szerintetek elkezdjem a gyógyszeres kúrát vagy inkább mostmár várjam ki azt a pár hónapot?
2008. júl. 27. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezt Neked kell eldöntened. Én ha terhes leszek azonnal itthon szeretnék maradni, mert már volt vetélésem.

Az sem biztos hogy elsőre sikerül. Vannak akik gyógyszer mellett sem esnek teherbe. Szóval gondold át baba, vagy inkább munkahely?

2008. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon szeretnénk már babát, a pénz is csak azért lenne jó mert tudnánk még pluszt félre rakni, eddig is a férjem dolgozott egyedül és jól megélünk az ő fizujából is.
2008. júl. 27. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

szia szerintem kezsd el a kúrát, ugyis beletellik pár hónapba amíg sikerüla baba (bár ez nem biztos) ha előbb sikerül akkor meg 3 hónapoig amíg a próbaidőn vagy úgysem látszik így véglegesítenek, meg lesz a 180 nap munkaviszonyod és még a gyedet is meg fogod kapni ami nem kis pénz lenne.


úgyhogy a javaslatom: kúra és munkahely együtt, de a munkahelyeden NE MOND EL HOGY BABÁT AKARTOK, mert akkor nem veszenk fel mondván nemsokára másik emebert kell keresni a helyedre.

2008. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit írnék neked, hogy nekem már megvolt az első clostis hónapom és nem sikerült a baba, úgyhogy ez sem 100%.
2008. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!