Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán csináltam egy terhessé...

Szerdán csináltam egy terhességi tesztet (Gravi HCG) és pozitív lett! Mennyire bízhatok az eredményben? Tegnapra nem vártam a mensim és azóta sincs semmi jele!

Figyelt kérdés
Krémes folyásom van, bár a múlt héten barnáztam ez gondolom a beágyazódás miatt volt! Hétfőn megyek orvoshoz! De a másik hogy nagyon erős pozít mutatott a teszt. Ez jelentheti azt, hogy nem kis idős terhes vagyok?
2008. júl. 26. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia, én is ezt a tesztet használtam anno, szerintem megbízható a teszt, valóban terhes vagy (nyilván orvos tudja majd bebizonyítani). Nálam is vastag csík volt és szinte pár másodperc múlva jelent meg--ez viszont nem azt jelenti (szerintem) hogy idős a terhesség, csak nagy a hormonszint, ami a terhességre utal.

Boldog babavárást! I

2008. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor azért volt a két csík egyforma erősségű mert annyi HCG van a szervezetemben?
2008. júl. 26. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a fajta tesztet hol lehet venni?Drogériában vagy patikában?
2008. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

gondolom igen (ilyenkor megnövekszik a HCG hormonszint), bár ennyire azért én sem vagyok szakértője.

Én nem bírtam ki, és másnap felhívtam az orvosom, aki adott is időpontot egyből, kézzel vizsgált meg és a megnagyobbodott petezsákot érezte, ill. azt,hogy puha volt a méhem. Óriási öröm volt!!!!!!! Utána héten meg elmentem Ultrahangra, és ott már 100% volt! I

2008. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Patikában vettem, olyan 800 Ft körüli érték volt. Azt nem tudom mikor érdemes elvégezni, én este csináltam meg munka után. I
2008. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is patikában vettem de még 500 Ft sem volt azt hiszem 495 Ft volt: Pusy
2008. júl. 28. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Pedig hidd el, hogy komolyan annyiba került, szerintem jól emlékeztem... Nem is ez a lényeg!

Na mesélj, mi lett a doki általi eredményed, mostmár komolyan érdekel!!! Szurkolok, hogy az, amit szeretnél!!!

I

2008. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondott hogy terhesség gyanúja áll fenn még uh sem csinált! Két hét múlva megyek vissza uh-ra!
2008. júl. 29. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!