Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy terhességi teszt miért...

Egy terhességi teszt miért mutat másnap nagyon-nagyon halvány pozitívat?

Figyelt kérdés
Mi az oka ennek? Már többször teszteltem, de azok később sem mutattak második csíkot. Egy x-epil tesztről van szó, amit pár hónapja vettem 2 db volt benne, és kidobtam a használati útmutatót is anno. Ezért nem is tudtam, hogy igazából mikor mutat valós eredményt.
2014. ápr. 21. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi masnap utan? Nem ertem.
2014. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, hogy kicsit értetlen vagyok. Szóval. Tegnap reggel csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Nemrég elővettem a dobozát, hogy egyáltalán milyen érzékenységű, és akkor láttam a teszten egy nagyon halvány második csíkot. De mindegy, mert az előbb teszteltem egy 10-es érzékenységű one-steppel, és negatív lett.:-(
2014. ápr. 21. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
idön tul nem mérvadó amit mutat egy teszt.
2014. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tedd fel a fotóját mindkettőnek és megnézzük
2014. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látszódna semmi, mert szabad szemmel is alig lehet látni. Mindegy, majd kiderül, hogy mi lesz.
2014. ápr. 21. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!