Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek az előváladéktó...

Terhes lehetek az előváladéktól? Extra szituáció olvassátok el légyszi

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy "szűz" vagyok, és nem szexeltünk a pasimmal csak majdnem, mert nekem fájt és még nem szerettem volna, így kicsit bement a pénisze... gumi nélkül, tudom felelőtlenség volt, de ez a helyzet, nem élvezett belém, de félek hogy így is gyerekem lehet... kérlek segítsetek és ne szidjatok köszönöm.
2009. dec. 22. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

és még vmi. egy kicsit egyszerűbb eset gyengébbek kedvéért. egy nőgyógyászati vizsgálaton, ha egy pénisz csak 1-2-3 centire hatolt a lányba és a szűzhártyát nem érintette, nőgyógyászatilag ugyanúgy SZŰZ maradsz. hiába ment beléd az a pénisz 1-2-3 centire, a nőgyógyász ugyanúgy szűznek fog titulálni. kb észre sem venné vizsgálat közben h itt már járt egy pénisz 1-2-3 centire.

na akkor most gondoljátok újra ezt a szűz-nemszűz dolgot.

2009. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is így tudtam, de most ez teljesen mind1, csak én most parázok hogy mi lesz:S
2009. dec. 22. 20:28
 13/14 anonim válasza:
hasonlóan jártam én is az elsônél, akkor 72 órás tablettát vettem be....biztos ami biztos:P...sztem te is tedd ezt, ha van rá mód.
2009. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van, jobb félni, mint megijedni. 72 oras. aztan meg nem kell rettegned. és máskor ne jatszadozz.
2009. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!