Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legjobb terhességi...

Melyik a legjobb terhességi teszt ami ki mutatja a kb 2 hetes terhességet is? Már 3 napja kési a menszeszem tegnap teszteltem negativ lett. Gravi hcg teszt emmyire jo?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Clearblue a legjobb.
2008. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyebkent, ha mar a mensid kesik, akkor az minimum 4 hetes terhesseg, mert a terhesseget nem a fogantatatastol, hanem az utolso mensi elo napjatol szamoljuk.

Es igen, szerintem is Clearblue-val tesztelj.

2008. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is Clearblue-val teszteltem aznap délután, amikor meg kellett volna jönnie, tehát nagyon friss volt a dolog és ráadásul délutáni vizeletből, ennek ellenére már halvány pozitív volt. Másnap reggel egy viszonylag noname tesztet használtam (külföldön élek és az egyik drogéria neve alatt futó tesztet) és az már erős pozitív volt.
2008. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom. En a Clearblue val nagyon racsösztem. Öt db teszt utan kiderült, hogy nem vagyok terhes, hanem hormonzavarom van, nesze neked erzekenyseg. Es a Clearblue teszt raadasul, csak ötvenes erzekenysegü, mig a Corax, vagybarmelyik joval olcsobb teszt huszas. Szoval te tudod, de nem mindig a legdragabb a legjobb.
2008. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok: Az öt db teszt termeszetesen pozitiv volt!!!
2008. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Inkább a ROMED TERHESSÉGI TESZTEKET ajánlom neked!

Gyors, megbízható, pontos, és az elmaradt menzesz első napján már kimutatja az eredményt!

2011. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a tesztet, amit írsz.

A családban mostanság a csajos Romed testcsíkot használnak.

Nővéremnek az elmaradt mensi első napján kimutatta h terhes.

A neten vette és gumit is küldtek hozzá ajándékba:)

2011. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a ROMED tesztek most a legmegbízhatóbbak!

Jókat is írnak róla, jók a tapasztalatok.

Nekem ez vált be.

2011. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!