Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok...

Lehet, hogy terhes vagyok vagy más miatt késik a menstruáció?

Figyelt kérdés
október 4-én kellett volna megjönnie, de nem jött meg. A nőgyógyászom azt mondta, hogy meg van duzzadva a méhem, de ez terhességtől és menstruációtol is lehet. Várnom kellene még 1 hetet vele, azt mondta. A teszt negatív lett. A hasam és a derekam úgy fáj, mint a következő pillanatba megjönne, a melleim meg csak néha feszítenek, néha duzzadnak meg. Reggelenként ill. esténként egy picit szédülök, de különös bajom nincsen. Csak ez a bizonytalanság...lehet, hogy a stressz?
2007. okt. 14. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez akor már 10 napos késés.ha nem rendszeres a mensid,akkor lehet ke´sés.máske´nt terhesség,vagy más egyéb.
2007. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Amiket leírtál, nekem pont így kezdődött a terhességem, szinte szóról-szóra úgyanezek a tüneteim voltak, én is azt hittem, hogy meg fog jönni, de nem jött.

Szerintem csinálj még egy tesztet.

Szorítok neked! Üdv. 11. hetes kismama

2007. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!