Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól mennyire gyakori...

Előváladéktól mennyire gyakori, hogy teherbeesik valaki?

Figyelt kérdés

Kedves Kismamák! Várom a válaszaitokat hogy ki esett így teherbe. Légyszi írjatok!

Jó lenne a babó, de a párom még várna 1-2 hónapot. Így csak a természetben és a szerencsében bízom hogy nem kell 1-2 hónapot várnom a próbálkozással...


2008. júl. 25. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kismama, de teherbe lehet esni az előváladéktól is, főleg fiatal korban. 40 éves kor felett már egyre kevesebb, majd egy darab spermium sem lesz az előváladákban.

DE! Szerintem nemjó ötlet a párod akarata nélkül kisbabát nemzeni. Persze más ha nemsokára akarja, csak olyan gyanus ez az 1-2 hónap... Az szinte semmi a 9 hónap várakozáshoz, szóval lehet hogy csak kifogás az az 1-2 hónap? Ne haragudj nem beleszólni akarok, csak nehogy balhé legyen ebből.

2008. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy estem teherbe. Nem akartunk még babát, de különböző okokból abban a hónapban úgy védekeztünk. Ma vagyok 22 hetes.
2008. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, az 1-2 hónap csak a lakásfelújítás miatt van, már ő is szeretne, csak úgy gondolta hogy ha kész a lakás akkor, és szerintem nem befolyásolja a kettő egymást. :)

Peteéréskor is voltunk együtt megszakítással, hát most várok másfél hetet vagy 1-2 hónapot.

2008. júl. 26. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!