Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue halvány de biztos +...

Clearblue halvány de biztos + Egy másik teszt - Mivel teszteljek? Melyik a legérzékenyebb teszt?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt. A Clearbluenak volt igaza.
2008. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Clearblue elegge megbizhato teszt.

Nem nagyon hallottam eddig alpozitiv eredmenyt ezzel a tesztel.

Mig masok sokszor negativak akkor is, mikor tuti baba van.

2008. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon remélem hogy igaza van a + tesztnek!!! :)
2008. júl. 25. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon de nagyon gratulálok Neked és Párodnak! A Cb. bizti nem téved. Sok örömet a várandósság alatt, vigyázz magatokra, boldog anyaságot majdan!

üdv, Judit

2008. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem merem elbízni magamat, de nagyon-nagyon reménykedem!!! :)Köszönöm szépen a hozzászólásokat - nagyon aranyosak vagytok!
2008. júl. 25. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy jártam! A Clearblue pozitívat mutatott, és én második tesztnek Lillyt vettem, na ez két nappal később is még negatív volt! aztán vettem megint egy Clearbluet és megint pozitív lett! Most 14 hetes kismami vagyok!!!!

Szóval gratulálok KISMAMA!!!! :))

2008. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!