Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete szombaton voltunk...

2 hete szombaton voltunk együtt a barátommal és nem védekeztünk. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
És belém élvezett. :S 1 hétre rá kellett volna megjönnie de még mindig semmi. (már 1 hete) viszont vannak görcseim folyamatosan ugy érzem hogy megjött de csak normális fehérfolyásom van. A melleim is fájnak. Késhet attol is ha tul sokat feszengek ezen? Mult hónapban is késett 2 hetet de akkor nem volt semmi amitöl tartanom kellett volna. 16 éves vagyok és ezekután felvállalom hogy felelötlen nem is kicsit. félek tesztet csinálni és nem tudom hogy mondanám el szüleimnek. :(
2008. júl. 25. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A menzid attól is késhet, hogy a teherbeesés miatt aggódsz. De lehet, hogy szimplán azért késik, mert még rendszertelen a menzid. Hiszen te magad írtad, hogy előzőleg is késett!!

Szerintem csinálj egy tesztet és majd meglátod, hogy ha a negatív eredmény megnyugtat, könnyebben megjön a menzid!!

De tanulj belőle és legközelebb védekezzetek mindig! Akkor nincs miért aggódni. Tabin nem gondolkodtál még?

2008. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugodj meg. csinálj 1 tesztet pár nap múlva és akkor majd meglátod hogy van-e értelme félni. A mellfájás lehet a menzi miatt is. Szorítok hogy ne legyen baj!
2008. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De miert elvezett beled??? :( Tudom, ez mar keso banat...... Mindegy, a lenyeg, hogy bizony lehetsz terhes es nincs ertelme csak varni es izgulni, a bizonytalansagtol meg a pozitiv teszt is jobb, hisz akkor mar tudod, hogy el kell dontened, megtartod-e a babat vagy nem.


Ettol fuggetlenul szurkolok, hogy negativ legyen a teszt (gondolom nem szeretnel meg babat).


A paroddal meg a helyedben jol elbeszelgetnek! Legkozelebb ne legyetek ilyen butak, a terhesseg nem jatek.

2008. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!