Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A doki mikor tudja leghamarabb...

A doki mikor tudja leghamarabb megmondani, hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
2 nap késés után 1 napig tartott a mensim. A hőm ma reggel 37 fok! Tegnap, amikor volt, 36.8 volt. Ha megint emelkedett a hőm, akkor baba van? 1 hete fájnak a melleim, hányingerem van, nagyon fáradékony vagyok, és hőhullámok jönnek rám. Eddig nincs poz. tesztem. Sajnos :(( De még nem veszítettem el a reményt!
2008. júl. 25. 14:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Mindig 5 napos volt a mensim, és soha nem késett! Ha jövő hét pénteken megyek a dokihoz, és maradnak a tünetek, még lehet esélyem a bébire? A tesztekben én nem nagyon bízok...
2008. júl. 25. 14:36
 2/3 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász elküldhet, hogy vérből nézzék meg a Hcg-t. Az elég biztos eredményt ad.
2008. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ma este is mehettem volna hozzá, de azért várok még egy hetet. Akkor talán már biztosabb lesz. Remélem :S
2008. júl. 25. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!