Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 18. napon vagyok a 13.volt...

A 18. napon vagyok a 13.volt pém. 2 napja olyan folyásom van mint mensi előtt, ill mint pé előtt. Normális ilyen 6 nappal pé után?

Figyelt kérdés
Nem tojásfehérjeszerű, de ha wc-re megyek szinte csúszik a papír a nyáktól. Sokszor érzem úgy hogy folyok. a jobb petefészkem tegnap nagyon fájt úgy mintpé idején. Mitől lehet ez? Megfázás okozhatja? Bár hőemelkedésem nincs napközben, de a reggeli hőm magasabb mint ilyenkor a ciklusban szokott.
2008. júl. 25. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet terhességtől is, de lehet azért , mert a sárgatest visszafejlődik és mensi előtt ilyen váladékot okozhat.

Ha nem jott létre a megtermékenyülés, akkor a sárgatest elpusztul, nincs rá szükség.

Tesztelj mensi után, persze ha nem jön meg , bár még az sem jelent semmit ha megjön.

2008. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor tuti megint nem sikerült.:( teljesen elkenődtem. És totál mensis görcseim vannak. Nem értem.
2008. júl. 25. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!