Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol lehet ovulációs tesztet...

Hol lehet ovulációs tesztet venni? Mennyibe kerül? Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Patikában, DM-ben, Rossmanban is lehet venni. Az 5 darabos teszt nagyjából 2500 körül van. Én Corax ovu tesztet használok, de gondolom itt a márkákban nincs olyan nagy eltérés, mint a terhességi teszteknél. 28 napos ciklus esetén a 12. naptól kell tesztelni, mindig ugyanabban az időpontban. Én mindig este tesztelek és előtte 2 órával nem nagyon iszom folyadékot, mert az felhigíthatja a vizeletet és benne az Lh hormont. A teszt akkor pozitív, ha a teszt vonal ugyanolyan, vagy erősebb, mint a kontroll. Pozitív teszt esetén érdemes már aznap és még 2 nap szexelni, mert ovuláció ebben az időszakban várható!
2008. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszod!
2008. júl. 25. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló vagyok. 6hónapja használoma tesztet, de eddig nem tudtuk jól időzíteni az együttléteket, talán ezért nem sikerült a baba. És te se keseredj el, ha 1-2 hónap után sem jön be a teszt, mert sok más dolog is befolyásolja a teherbeesést. Mindenesetre nagy segítség, ha használod, mert elég pontosan meg lehet határozni a pét!!!
2008. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

egy másik tanács az én példámat véve. A pozitív napon is már legyetek együtt. Mi múlt hónapban kihagytuk és a hőm visszaigazolta hogy aznap volt pém. Az utáni napokat végig kihasználtuk, de akkor már nem volt meg az érett petém.:( Szóval amint pozitív akkor hajrá..


Sok sikert

2008. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az LH a luteint mutatja ki, amit a corpus luteum-vagyis sárgatest termel...ha létrejön a terhesség akkor fennmarad a sárgatest és ha nem akkor visszafejlődik és kiürül, de mindennek előtt, ahol a tüsző megreped, ott már jelen van a sárgatest is, és utána kezdődik a peteérés, tehát, ha a teszt halvány pozitív is akkor már aznap együtt kell lenni és utána naponta..

Elejébevágva pedig amíg a teszt nem jelez halványat sem, addig elég kétnaponta csinálni, mert úgy gazdaságosabb.

Nekünk sikerült, persze ez amit leírtam alapja volt a sikernek, mert ezt tudni kell, de nem mindenkinek van otthon ugye ilyen tankönyve!

Sok sikert és a többi hölgyeknek is!

2008. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok és a kétnaponta azt a tesztelésre értettem, mert így már utánolvasva másképp hangzik.
2008. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!