Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha szinte,...

Lehetek terhes ha szinte, pontosan percre megjön?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót és már teljesen beállt, hogy ugyanabban a napban,és órában is jön meg.Olvastam h terhesség esetén is megszokott jööni néha.De akkor is ilyen pontosan?Vagy lehet benne csúszás?
2008. júl. 25. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ojan nincs hogy percre pontosan megjön

Mčrt kivärja az utolso nap lehetsčges dugäst és utäna 1 ora mulva megjön

De azčrt szerencsés vagy ebbe

2008. júl. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fogamzásgátló tabi mellett leszel terhes, akkor a, tuti késni fog kicsit, bár általában a tabi mellett a terhesség első biztos jele, hogy nem jön meg.

Ami az időnél (hogy mikor jön meg) sokkal fontosabb, hogy mi lyen jön meg. Halvány rózsaszínes, nyálkás, ragadós menzi esetében lehet gyanakodni.

De mondom, ahogy az a tabi tájékoztatójában is benne van, terhességre akkor kell gyanakodni, ha nem jön meg egyáltalán. Szóval ha nyugtalan vagy, csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért, majd ha elmúlt a menzid. Bár ha megjött, szinte teljesen kizárt, hogy terhes legyél.

2008. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet az 1. válaszolóval, nekem is tabletta mellett órára pontosan megjött, mindig szerdai napokon 12 és 13 óra között (évekig szedtem, ezért volt időm megjegyezni).

Bár a stressz, utazás, stb. bekavarhat, emiatt akár késhet is. Terhesség esetén vagy nem jön meg, vagy rövidebb ideig tart, kevesebb a mennyisége, stb. Szerinetm ha már néhány napja késik, csinálj egy tesztet saját megnyugtatásodra...

2008. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!