Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek/tesztelhetek...

Mikor teszteljek/tesztelhetek szerintetek? Várnom kellene mág pár napot? Ugye, jót jelenthet, h. felment 36,9-re a hőm?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 18. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Várjál 3 napot, mert nem is biztos, hogy jól húzta be a gép. Az én vélemnyem szerint a 13.cn-on volt ovud. Az jó, hogy még mindig fenn van a hőd, nekem legalábbis mensi előtt pár nappal már esni szokott.
2009. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a 14. ciklusnapon volt ovud. Onnantól számítva ma vagy a 11. napon. Most még teljesen természetes, hogy magas a hőd, és még három napig az marad. Ha utána is magas marad, akkor lehet babára gyanakodni. Tesztelni is akkor érdemes leghamarabb. Drukk!
2009. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!

Igen, én is tudom, hogy rosszul húzta be az ovumat és ma vok a 11. dpo-n... Csak már alig birom kivárni, hogy mi lesz...

Ha esetleg holnap reggelre esne eg picit, az baj???

2009. dec. 18. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!