Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafarkfű-tea mennyire...

A cickafarkfű-tea mennyire hatásos? Megindíthatja a peteérést, vagy inkább a rendszertelen ciklust teszi rendszeressé? Mennyi idő alatt hat?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy mindenféle női bajra jó, de én konkrét tapasztalatokra lennék kíváncsi, akár pozitív, akár negatív!

Köszönöm!


2008. júl. 24. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam róla, remélem segít:

[link]

2008. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon pontosan beállt a ciklusom tőle 28 napra, de csak a ciklus első felében szabad inni és kb 2-3 hónapig...aztán már nem, max, néha egyegy bögrével évente, ha felborulna megint.

nekem bejött:))


nekem már nagyon lerövidítette a 3 hónapban

2008. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj utolsó válaszoló. Én most kezdtem el inni, mert 39 naposak a ciklusaim. Szeretném ha vissza állna. az első hónapban mennyivel hozza előrébb a pé-t és menszit?
2008. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!