Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni a ciklus...

Teherbe lehet esni a ciklus 4. napján, vagy mensi előtt pár nappal?

Figyelt kérdés
A mensim rövid volt, 3 nap, és sötét. Voltak benne darabok, de friss vér nem igazán. Azóta furán vagyok. Ja, és a ciklusom 9. napján a tisztaságimon barnás folyás volt, de csak egyszer, utána el is múlt. Lehetett ez beágyazódás? Mikor tesztelhetek? Teszteljek egyáltalán? Jövő hét végén nem kéne megjönnie. Fáj a mellem, szédülök, és feszül, szurkál a hasam már egy hete. Köszönök minden választ. Tudom, senki nem orvos, de olyan jól esne, ha elmondanátok a véleményeteket. 31 napos a ciklusom.
2008. júl. 24. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Minden lehetséges mármint van olyan ismerösöm akinek a menszi elött jött össze a baby....Mindenképp várd meg mi lesz j.héten a menszid meg jön e vagy változik e a multkorihoz képest.szia
2008. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szeretnék babát, de nem akarok ész nélkül tesztelgetni. Csak fura, hogy már ilyen korán rosszul legyek, amikor még egy bő hetem van mensiig. De nekem mindig rendszeres, úgyhogy nem hiszem, hogy hamarabb jönne meg. :)
2008. júl. 24. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!