Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 honapja befejeztem a tabi...

2 honapja befejeztem a tabi szedeset. 34 napra megjott, most pedig mar a 36-ik napomon vagyok es semmi. Picit faj a mellem, es mintha feszesebb lenne, hanyinger ramtor neha, es a minjart megjon erzes foleg reggelente kinoz. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A tabletta okozza ezt,vagy terhes vagyok? Tobben irtak,hogy hormonzavar lepett fel a tabletta abbahagyasa miatt, ez miben nyilvanult meg? Akad valaki,akienk terhes tunetei voltak es megsem volt babas,csak a tabi szorakozott vele? Elore is koszi!
2008. júl. 24. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

én ugyanígy jártam miután abbahagytam a gyógyszert.

minden terhes tünetet produkáltam kb. 2-3 hétig.

Egyébként utólag már beláttam,hogy ilyen korán nem jelentkezhetnek a tünetek:)

de a dokim szerint ez jó jel, mert ez azt jelenti,hogy a szervezetem reagál és a pé. is működni fog.

2008. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem ez a 2ik szabad honapom! Az elso tabimentes honapomnal mar 2-3 hetre alterhes tuneteim voltak. Tudtam,hogy nem vagyok terhes. Akkor megjott,es a tunetek se jelentkeztek azota. De most nem akar megjonni,es nagyon hanyingerem van, foleg a torok kave szagatol, emelygek,nagyon rossz a kozerzetem, es fajdogal neha a hasam. Ezert nem tudom,hogy most is a tabi lehet-e, vagy terhes lettem.
2008. júl. 24. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 1 tesztet nem ártana venned:)

Én is abbahagytam a tabit 4 hónapja és tiszta őröltek háza a szervezetem. Megjött előbb 28, 30, 32 napra . Most éppen holnap lesz a 28.napon úhyhogy kíváncsi vagyok mit produkál a szevezetem. ( 2 napja barnázok- remélem azért nem fog menjönni!) SZURKOLOK NEKED IS!!

2008. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én február végén hagytam abba, és az én szervezetem is elég furcsán reagál: 32, 29, 45, 45 (!) napos ciklusaim voltak azóta. Amikor először jött meg 45 napra, előtte én is nagyon furcsán éreztem magam: délelőttönként nagyon szédültem, szurkált a hasam, magas hő, stb... És jellemző: a teszt után egyből megjött. Most is épp barnázással kínlódom, és bár néha még mindig szurkál, a hőm sem esett még le, és nem tudom, hogy dokihoz menjek-e, vagy várjak még egy ciklust úgy, hogy kipróbálom a cickafark, palástfű tea-kúrát. Közben meg mindenfelé babásak körülöttem, és mindenki kérdezget, hogy "Na és nálatok?". Bánom, hogy szedtem gyógyszert, bár elég kényelmes dolog, de most "haragszom rá", amiért így felborította a szervezetm egyensúlyát, ami előtte is labilis volt.

Egy szónak is száz a vége: lehet, hogy csak a tabi szórakozik veled, de erről csak teszttel bizonyosodhatsz meg! Én szorítok, hogy a baba "szórakozzon" veled!:-)

2008. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben vagyok. jelenleg a 65 napnál tarok, és egy cseppet haragszom a gyógyszerre, hogy ennyire bezavart. tabi után 40 napra megjött, azóta semmi, és én is hasszurkálás...minden egyebet produkáltam, ami a megjön érzést, vagy terhesség jelei érzést váltja ki. alőször tudtam nem lehetek terhes,mert védekeztünk a "tisztulás szakban"2 hete próbálkozunk, ja, és van két negatív tesztem. szóval nálad is egy ilyenfajta hormonzavar lépett fel. én viszont már kissé ideges voltam, és felhívtam a nőgyógyászom, aki közölte, ne szarja be, előfordul, viszon megvizsgál, és ha kell megindítja gyógyszeresen a menszeszt. közben pedig próbálkozhatunk. elmondom ha megtudok valamit. viszont nagyon szeretném a babát már. lehet nem árt ha te is konzultálsz orvossal.
2008. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én március 4én hagytam abba a tabit,azóta 4hete jött meg először az is a norcolut miatt amit felirt a doki,azóta semmi tehát megint késik vagy szerencsém van és baba...de nem bizom benne,annyit vártam hogy kiábrándultam.az elején orrba- szájba teszteltem de ráuntam mert mind - lett,nekem is voltak jeleim de csaltak,remélem neked több szerencséd lesz
2008. júl. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!