Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 15. napon. Szurkál...

Ma vagyok a 15. napon. Szurkál a petefészkem. Lehet ma a peteérésem?

Figyelt kérdés
Legutóbbi mensim a 37. napra jött meg. Lehet a 15. napon peteérés?? Vagy mi van? Pár napja nem voltunk együtt, ha ma van p.érésem, és este együtt leszünk, akkor még nem késtük le? Vagy ilyenkor már igen?
2008. júl. 24. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Méred a hődet? Ovu teszt esetleg???
2008. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, lehet, hogy ez a peteérés jele, mindenképp legyetek ma együtt, meg most még egy pár napig, biztos ami biztos alapon. Mindenkinél változó, hogy mikor van a peteérés, nekem 28 naposak voltak a ciklusaim és a 21-ik napon volt a peteérésem, erre nincs törvény. Sok sikert!
2008. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mérem a hőmet, ovu tesztet sem használok. Már 6. hónapja próbálkozunk, már csak a cickafarkfű teát iszom. Próbálok nem foglalkozni a dologgal. De most meglepődtem a szurka miatt. Akkor még tuti nem késtük le?
2008. júl. 24. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Bőven lehet most a pé-sed. így lehet, h beáll majd rövidebb ciklusra. Mert ha most van pé-sed akklor 14 nap múlva megjön, azaz akkor kellene megjönnie.
2008. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan lehet, hogy ma van pé-sem és a ma esti együttlét már késő?
2008. júl. 24. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeritnem a ma esti együttlét még nem késő. :) Szóval mindent bele.
2008. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2008. júl. 24. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!