Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megézni egy nő, ha terhes...

Megézni egy nő, ha terhes (teszt nélkül)? Ha igen, mi a jele?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
én egyből tudtam.furi komfortérzésem volt, de azért teszteltem, mert féltem, hogy csak bemesélem az egészet, de nem mert amikor előtte azt hittem egyéve,az tök más volt.
2008. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudtam és kész. Nem igazán tudom megfogalmazni honnan. Talán meg érzetem ez most sikerült. 1 hét után teszteltem és poz volt. Így volt ez mindkét gyereknél. S ráadásul 3 hetes koruktól tudtam fiút hordok a szívem alatt.

két kisfiú boldog anyukája.

2008. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. júl. 23. 20:28
 4/7 ltimea ***** válasza:
Mindkét terhességemnél megéreztem, a mellfeszülésből, aztán teszt és pozitiv. Ha valaki ismeri a szervezetét megérzi, ha valami változás megy rajta végbe....
2008. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megérezni nem lehet, maximum észre lehet venni, hogy valami nem olyan, mint szokott lenni, de ez is ritka. Én nem éreztem semmit, csak bíztam benne, hogy terhes vagyok, és csak a teszt igazolta, hogy valóban így van.
2008. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En szedelegtem, mensis erzetem volt napokig de megse jott meg, ezert teszteltem hogy biztosra kijelenthessem a terhessegem..
2008. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem meg. Nekem a mellem feszült nagyon. Megilyedtem és el akartam menni rákszűrésre. 2 nap kellett, hogy eszembe jusson, hogy csináljak egy tesztet. Csak úgy megérzésből. És terhes voltam. Igaz mindenki más, de figyelj a testedre és ha valami más egy kicsit gyanakodhatsz.
2008. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!