Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeshettem, ha a +...

Teherbeeshettem, ha a + ovuteszt napján nem, de másnap este együtt voltunk?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
a petesejt kb. 1 napig termékenyítőképes, úgyhogy inkább nem. Ezért szokás szaladni, ha jelez a teszt...
2008. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Idéznék neked:

"

* Egy 28 napos ciklusnál érdemes a 10-12. napon elkezdeni a tesztelést. 1-2 nappal a tüszörepedés elött a szervezet hirtelen és rövid ideig nagy mennyiséget termel ebböl a hormonból, amit az ovulációsteszt kimutat. A teszt csak 1-2 napig lesz pozitív: 2 napig abban az esetben, ha a termelödés fel- és leszálló ágát is eltaláltad. Az ovuláció az utolsó pozitív nap utáni napon van (tehát azon a napon, amikor a teszt elöször újra negatív). Szeretkezni már elötte kell, mert a petesejt nem sokáig megtermékenyíthet (6-12 óráig, bár tovább is életképes, de egyre romlik a minösége). Tehát szeretkezni a baba érdekében minden pozitív LH-napon és az elsö utána következö negatív napon kell.

"

2008. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A múlt hónapban voltam ugyanígy. Meg is jött sajna. Most erre már figyeltem. De lehet hogy előtti napról még vannak bennt spermák, kitartás. Szurkolok..
2008. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet teherbe estél. Az ovuteszt a kezdődő peteérést is jelzi, aztán magát a peteérést, majd az utáni napon is simán sikerülhet.
2008. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, összejöhetet, mert nem a pozitív napon van tüszőrepedés, hanem az első újra negatív napon.
2008. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!