Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Természetes úton fogant...

Természetes úton fogant többes ikerterhesség esetén, hány babát mernétek megtartani? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
32 éves vagyok. Van már két egészséges gyerekem. A mostani nőgyógyászati vizsgálaton kiderült, hogy "számtalan" (konkrétan 5 -öt számoltunk meg, a többi takarásban volt) érett tűszőm van... a dokim figyelmeztetett hogy ha most nem védekezünk akkor nagy az esély a többes ikerterhességre... illetve mivel a hormonszintem érzelmi változás miatt felborult ez várhatóan a következő gyerek vállalásnál is fenn fog állni. - szeretnénk még gyereket de csak 1-el számoltunk! én elég magas vagyok és ugyan hely is lenne bőven -de szerintem csak max. 2 babának..... nem tudom mit csinálnék ha 3-an 4-en lennének. pedig a dokim mondta hogy sajnos erre tényleg nagy az esély, de még a 4 felettire is!....a redukciótól meg tartok nagyon...bár nem tudom mennyi a "túl sok" kategória?!
2014. márc. 20. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Először ess teherbe. Ha nem figyelik a tüszőket és valaki hajlamos az ikerterhességre is meg lehet az esély.
2014. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig sokszor volt már 4-5 tüszőm, igaz nekem stimulálás után, de eddig még egy gyerekem sincs! Ez nem olyan biztos mint ahogy a dokid állítja, de megeshet! Én biztos bevállalnám mindet, de mint írtam nekem még nincs gyerekem, de már 8 éve szeretnénk. Úgy hogy az én véleményem nem túl mérvadó!
2014. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kettőnél többet nem mernék bevállalni. 2 gyereket még valahogy elrendezed egyedül, de ha már 3 van, oda folyamatos segítség kell.
2014. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben egy másik dokit keresnék. Mert nem nagyon hiszem, hogy igaz amit mond. A sok tüszőnek nézett valami akár ciszta is lehet.
2014. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amennyi sikerül. nem csökkenteném a magzatok számát(erre is van lehetőség többes terhességnél),mert ki tudja,lehet az erős magzatot veszik elé s a gyenge marad meg,így fennáll a retardáció esélye! a természet adta,csak a természet vegye el!
2014. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom , hogy előbb teherbe kell essek, de nekem eddig minden teherbeesés elsőre ment... és én ilyen rákészülős vagyok ....de őszintén lehidaltam mikor a dokim ezzel szembesített, - pedig én azt hittem korai klimaxom van :) . az állandó hőhullámaim és gyenge vérzésem miatt. - szóval egyáltalán nem erre készültem.....
2014. márc. 20. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdező és, hogy döntennél melyiket/melyikee öljék meg" és melyiket ne?
2014. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt több érett tuszom,konkrétan 3 ha jol emlekszem.

2petezsakom lett,amiből 1 baba lett vegul!

Es nekem is volt mar akkor 2gyerekem.

Szoval a termeszetes szelekcióval is számoljál,egyébként pedig en is keresnek masik dokit..kicsit ugy érzem túlzás amiket leírtál!

2014. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
10 éve Ő a dokim, nála szültem és tökéletesen megbízom benne, ráadásul együtt néztük az UH-t és nem egy szar régi gépe van-...valamint eddig sosem tévedett - pedig volt egy-két gázos dolog nálam és mindig úgy volt ahogy mondta...szóval dokit tuti nem váltanék! Egyébként én is valahol a természetes szelekcióban bízom , ha belevágunk.... bár nagyon ideges vagyok amiatt hogy már tizen évesen is mindenkit azzal riogattam hogy ha terhes volt hogy "He-he, tuti 6-os ikreid lesznek!" - és most valahogy úgy érzem vissza fog nyalni a fagyi ....
2014. márc. 20. 16:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Furcsa, amiket írsz, én boldog lennék. Ezt mindenki maga tudhatja!:)
2014. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!