Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alkohol mennyire károsítja...

Az alkohol mennyire károsítja a spermákat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Férjemmel babát szeretnék. De sajnos mindennap megiszik 2-3 üveg sört!! Nem részeg tőle!!!! Szex is megy!! Jó is meg minden:) Szerintetek ez a pár üveg károsítja a ő spermáit?
2008. júl. 23. 15:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Lelassítja és (mennyiségtöl függ)megölheti!
2008. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kiegészítőt nem olvastam!Bocsi.Hát szerintem a term.napokon ne igyon.Ki kell bírnia!!Hiszen valamit valamiért!
2008. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a pár üveg naponta számlálódik, így természetesen nagyon nem tesz jót. Ez azonban még nem zárja ki, hogy ne lehetne gyereketek. Sok sikert!
2008. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiaim óriási pezsgőzések és koktélozások alkalmával fogantak...és szép, egészséges, értelmes mind a kettő!
2011. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!