Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2nappal nem várt előtt,10-es...

2nappal nem várt előtt,10-es teszt délutáni pisiből?

Figyelt kérdés
vagy várjam meg a reggelt
2014. márc. 19. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ideges lennél egy nega eredményen, vagy egy eldönthetetlen halvány pozin, akkor várj. Ha nem leszel ideges tőle, akkor meg lehet próbálni, mert már mutathatja az eredményt.
2014. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tünetek:sűrű pisilés,émelygés,néha szédülés,mellem kicsit duzzadt(nem érzékeny!)
2014. márc. 19. 11:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik gyerekemet mutatta nemvart elott 3nappal,a másikat csak a kimaradt vérzés napján.

Te tudod mennyire törnél le egy - teszt láttán.

2014. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok,en mindig tesztelek mar 1-2nappal elotte,ha ugy érzem sikerült.mert nem bírok várni..de en nem szoktam osszetorni,ha nem azt mutatja amit szeretnek.
2014. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

teszteltem,ilyen lett,negatív :)de nem baj


[link]

2014. márc. 19. 12:12
 6/11 A kérdező kommentje:
2014. márc. 19. 12:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt az X-epil mutatta ki iszonyat halványan olyan halványan, hogy mintha ott sem lett volna, így tanakodhattam, hogy vajon mi lehet. Aztán vettem olyan clearblue-t ami nem digitális, de azt írja, hogy már a nemvárt előtt 3 nappal kimutathatja, ez is iszonyatosan talán mintha lenne csík lett, csináltam még vagy 10-et hasonló eredménnyel, végül értelmezhető eredmény a nemvárt napján lett (most 32 hetes vagyok :) szorítok neked nagyon!!!) Szóval ha erős vagy akkor várj még egy kicsit vagy legalább reggeliből csinálj, de ha olyan vagy mint én akkor úgy sem tudsz mit tenni és tesztelni fogsz :)
2014. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen,ez az lett,de várj meg 2napot..
2014. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én látok valamit a nemnegatív képen, gondolom te is láttad azért tetted fel megint. Kíváncsi leszek mi lesz ebből :) Drukkhegyek!
2014. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én már nem élem bele magam de vátok péntekig :)köszi
2014. márc. 19. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!