Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Aviva torna segítségével...

Az Aviva torna segítségével sikerülhet a peteérés és teherbeesés?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, lehet, hogy pont neked írtam nem olyan régen, hogy én azzal próbálkozom... Nincs pé-em, ezért próbálom ki. Várom az eredményt, kb 2 hét múlva, mert képzeld, 4 napot csináltam egymás után (középidőben ennyi javasolt), és a 2. torna után pár órával éreztem a szurkálást a jobb petefészkemben! Remélem, pé volt! Majd kiderül, ha igen.

De ajánlom neked is!

Azért kíváncsi vagyok, hogy mások ismerik-e, és nekik bejött-e.

2008. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem ismerem, és nem tudom miről beszéltek! Elmondja nekem valaki, hogy milyen ez a torna, és hogy mit kell csinálni?! Köszönöm!
2008. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia, ez a torna a jóga és a hastánc kombinációja, a lényege, hogy az alhasi mozdulatok hatására fokozódik a vérellátás, és felgyorsul a kapcsolat az agy és a poci szervei között.

Ha beírod a keresőbe, sok mindent találsz!

Gondolj csak a hastáncra, az is érzéki és termékenységet kifejező...

Szerintem, egy próbát megér! Én könyvből csinálom, de Pesten órát is vehetsz, hogy elsajátítsd!

(1.válaszoló)

2008. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok akivel már beszéltél erről, de nagyon köszönöm a választ. Két hete tanultam meg a gyakorlatokat. Hetente kétszer csináltam a 18 gyakorlatot az első kötetből. Korábban is volt pé-m csak nem teljesértékű és ezen szeretnék javítíni. Melyik gyakorlatokat végezted külön középidőben?
2008. júl. 24. 10:37
 5/11 anonim ***** válasza:

szia, én nem abból a könyvből csinálom, amiből te, én a Luna-jóga ciműből. De a tiedben, ha van olyan külön, h középidőre, akkor az jó.

Én bemelegítek, érzékelési gyakorlatok, hastáncszerű gyakorlatok, majd a nyújtás. Ez kb 1óra, középidőben 4 napot csinálom.

2008. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hali!

Én tegnap olvastam el a könyvet, ma csináltam először az ovulációs gyakorlatokat mert most a 24. napon vagyok. De nekem 33 napos a ciklusom. Úgy gondolom, hogy 2-3 naponta fogom csinálni (attól függ, hogy meg tudom e teremteni a körülményeket amiket leír) hogy előtte 4 órával ne egyél, ne este csináld stb. ezért lehet nem tudom majd 2 naponta csak 3 naponta csinálni.

remélem azért így is jó lesz.

Nekem nincs pé-m, szeretném, ha karácsonyra összejönne egy + teszt a páromnak.

2009. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Régen jártam erre, mert annyira bevált a torna, hogy most van egy 4 hónapos kisfiam. Kívánom, hogy Neked is sikerüljön.

2009. nov. 13. 21:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Most találtam az oldalra.

Gratulálok a kisfiadhoz!

Én csak most kezdtem a tornához 3-20. napig csináltam, és fél év óta először tuti peteérést tapasztaltam.

Nagyon bízom az eredményekben.

Ha még olvasol, Neked mennyi torna után lett eredményed?

2009. dec. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia, a negyedik hónapban lett pozitív a tesztem. A tanfolyamon azt mondta az oktató, három hónap kell a hormonháztartás rendeződéséhez.

Sok sikert!

2010. jan. 11. 12:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm, amit írtál.

Képzeld, az elsőben sikerült, pedig már 3 lombikon vagyok túl.

Várjuk a babát, remélem egészséges lesz.

Szia!

2010. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!