Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A petevezeték átfúvás okozhat...

A petevezeték átfúvás okozhat menstruációs zavart?

Figyelt kérdés
Eddig nekem pontos volt mindig a mensim, 25-26 napos és már előtte 2 nappal mindig barnáztam. Ma vagyok a 26. napon és semmi jele a mensinek, hó elején voltam átfúváson. Viszont a hőm már 2 napja csak 36,7 körül van és mellfeszülés sincs.
2008. júl. 23. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt,de pont 28 napra jött me az aktuális havim.Söt hosszabb ideig is tartott.Attól függ h mind a 2 átjárható e? Rendben volt minden?mit mondott a doki?
2008. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most akkor a HSG-t értesz áfúvás alatt, ugye?

Amikor nekem megcsinálták, akkor inkább hamarabb jött meg, és minimális vérzésem volt és nem barnáztam előtte mint általában, azt hittem terhes vagyok, annyira kevés volt(de piros). Nem voltam terhes, utána visszaállt minden a régi rendszerbe.

2008. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Mindkettő teljesen átjárható, rendben van minden. Altattak, így nem éreztem semmit. A doki azt mondta, h. szervezetileg alkalmas vagyok a terhességre (megvizsgált a hsg után is már).

Sajnos, gondolom az lesz, h. késik kicsit, de meg fog jönni :(

Csak az a fura, h. eddig mindig jelzett már előtte két nappal, most meg semmi.

2008. júl. 23. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!